پاسخ به سئوالات متداول دانش پذیران

پاسخ به سئوالات دانش پذیران - آکادمی هلدینگ طاها
پاسخ به سئوالات دانش پذیران – آکادمی هلدینگ طاها
از زمان ثبت نام و حضور در هر یک از کارگاه های آموزشی و دوره های کوتاه مدت و بلند مدت آکادمی طاها ، جزوی از خانواده بزرگ هلدینگ طاها میشوید و صمیمانه پاسخگوی سئوالات شما هستیم.

آکادمی طاها اولین مجموعه تخصصی آموزش علوم مهندسی مهارت پرور، پول ساز، خلاقانه و نوین در ایران است. بوت کمپ های آکادمی طاها هر ساله در پایان فصل بهار برگزار میگردد که آموزش های جذاب را در کنار حال خوب طبیعت با تمام وجود تجربه نمایید.

دوره های آموزشی تخصصی مهارت پرور آکادمی طاها به گونه ای طراحی شده است که دانش پذیر بتواند پس از گذراندن این دوره ها بصورت خودکار جذب بازار کار شده و یا بصورت شخصی به ارائه خدمات مهندسی، تحلیلی و … بپردازد. اما بدون شک دانش پذیران آکادمی طاها اولویت نخست جذب در هلدینگ طاها را خواهند داشت.

بله. تمام دانش پذیران به تناسب دوره مورد نظرشان، توسط مشاوران موسسه ارزیابی و راهنمایی شده و در صورت تایید، در دوره آموزشی ثبت نام میشوند.

بله. کلیه دانشجویانی که طبق مقررات آموزشی آکادمی طاها، دوره را به انتها رسانده و در آزمون کتبی و عملی نمره قبولی کسب نمایند، مدرک معتبر خواهند گرفت.

متقاضیان دوره ها می توانند با استفاده از خدمات اینترنتی و ثبت نام به صورت آنلاین نسبت به پرداخت وجه شهریه اقدام و تصویر فیش واریزی را در فرم ثبت نام الصاق و ثبت نام دوره مورد نظر خود را قطعی نمایند.