مکان یابی، امکان سنجی، تحقیقات بازار و تهیه طرح توجیهی فنی و اقتصادی پروژه های مسکونی، اداری، تجاری، ویلایی، تفریحی، گردشگری و چند منظوره

ایجاد هر پروژه ای مستلزم سرمایه گذاری است. چه بسیار سرمایه گذاری های عظیم اقتصادی که توسط بخش های دولتی و یا خصوصی در بخش صنعت ساختمان صورت می گیرد بدون انجام مطالعات امکان سنجی بوده و این امر باعث گردیده تا پروژه های بیشماری امروز نیمه تمام رها شوند و یا پس از ساخت و اتمام پروژه در دست سرمایه گذاران آن مانده است بدون اینکه حتی بدانند پروژه درحال ساخت آنها پاسخگوی کدام نیاز جامعه است و برای چه هدفی ساخته می شود.

امکان سنجی و تهیه طرح توجیهی فنی و اقتصادی - هلدینگ طاها
امکان سنجی و تهیه طرح توجیهی فنی و اقتصادی

با افزایش روز افزون اطلاعات عموم جامعه از سرمایه گذاری هوشمندانه و همچنین سیستم های مدیریتی اقتصادی دیگر زمان ریسک ساخت پروژه های بدون مطالعه امکان سنجی و تهیه طرح توجیهی فنی و اقتصادی سر آمده است.
این مجموعه با رویکرد نوین اقتصادی و شرایط حاکم بر جامعه توانسته است این خلاء را با استفاده از همکاران توانمند خود در بخش اقتصاد پر نموده و نوید یک فعالیت اقتصادی پویا و چابک را در عرصه صنعت ساختمان بدهد.

در بخش مطالعات قبل از اجرای پروژه هدف نهایی از تعریف هر پروژه سرمایه گذاری، نیل به بیشترین بازده در کوتاهترین زمان ممکن است. ورود به هر سرمایه گذاری اقتصادی در بخش ساخت و ساز، بدون انجام مطالعات دقیق در زمینه انتخاب زمین، طرح اولیه و توسعه ای پروژه ، انواع کاربری ها و دست یابی به موفقیت منجر نخواهد بود .

امکان سنجی و تهیه طرح توجیهی فنی و اقتصادی - هلدینگ طاها
امکان سنجی و تهیه طرح توجیهی فنی و اقتصادی

هلدینگ طاها در زمینه تحقیقات و مطالعات قبل از شروع به اجرای پروژه، مجموعه ای از مطالعات زیر را به انجام می رساند:

۱- بررسی و شناخت محیط داخلی پروژه (زمین، ساختمان و کاربری، شناخت فضاها و خدمات قابل ارائه در پروژه)
۲- شناخت محیط پیرامونی پروژه (بررسی موقعیت شهری پروژه، دسترسی ها، شبکه ها و بررسی امکانات و زیرساخت های شهری )
۳- شناخت محیط اقتصادی- اجتماعی پروژه (مطالعات دموگرافیک و اقتصادی شهر)
۴- آنالیز اقتصادی پروژه براساس مدل کاربری و نرخ های اجاره و فروش و پیش فروش (برآورد درآمد، تهیه صورت جریان نقدی ورودی و خروجی پروژه و برآورد  شاخص های  IRR ،NPV و تهیه BP  )
۵- تحلیل حساسیت بر مبنای عوامل تأثیر گذار
۶- آنالیز S.W.O.T ( تهیه برنامه استراتژیک شناسائی نقاط قوت ، ضعف و تهدیدها و فرصتهای پروژه )

برای ارتباط با هلدینگ طاها و تهیه امکان سنجی و طرح توجیهی خود در کاربری های مسکونی، اداری، تجاری، ویلایی، تفریحی، گردشگری و چند منظوره روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

فرم درخواست خدمات امکان سنجی و تهیه طرح توجیهی فنی اقتصادی

 

هلدینگ طاها همچنین در مرحله ساخت نیز بصورت مستمر در کنار کارفرمایان و سازندگان بوده و تلاش میکند بصورت دوره ای گزارشات مطالعاتی خود را بروزرسانی نماید. همین امر باعث شده در مسیر تکمیل پروژه نیز از هرگونه انحراف در مسیر ساخت جلوگیری بعمل آید.

این بخش مطالعات اقتصادی بر اثر تغییرات مداوم بازار و شرایط اقتصادی یا تغییر سیاست های فروش و ایجاد بیشترین انتفاع در مدل های مختلف واگذاری را فراهم نماید.

هلدینگ طاها از ابتدای تعریف پروژه در کنار سرمایه گذاران و سازندگان بوده و توانسته است با تعریف گام های شش گانه که به آنها اشاره شد. جامع ترین و تخصصی ترین گزارش امکان سنجی را در کشور برای پروژه های مسکونی، اداری، تجاری، ویلایی، تفریحی، گردشگری و چند منظوره ارائه نماید.

مزیت و نقطه تمایز هلدینگ طاها در ارائه این گزارشات، همراهی کامل با کارفرمایان تا اتمام مراحل ساخت بوده و بصورت دوره ای گزارشات را برای کارفرمایان بروزرسانی مینماید.

همین امر باعث شده که بیشترین رضایت و موفقیت در پروژه های تحت مدیریت و کنترل هلدینگ طاها در صنعت ساختمان را شاهد هستیم.