01

مدیریت ساختمان توسط تیمی متخصص و با تجربه

انجام امور مدیریت ساختمان | خدمات مدیریت ساختمان منطبق بر قانون تملک آپارتمان ها و آپارتمان نشینی

02

سرویس و نگهداری تاسیسات مکانیکال، موتورخانه و پمپ خانه

بهره گیری از متخصصین و تکنسین های با تجربه | اقدام منطبق با چک لیست های تخصصی هلدینگ طاها

03

سرویس و نگهداری تاسیسات الکتریکال، دیزل ژنراتور و سامانه BMS

کنترل سامانه های مربوطه از جمله BMS ، بهره گیری از متخصصین و تکنسین های با تجربه | اقدام منطبق با چک لیست های تخصصی

04

سرویس ، تعمیر و نگهداری کابین، موتور و کلیه متعلقات آسانسور

سرویس های ماهیانه و دوره ای، اخذ استانداردها و بیمه نامه های قانونی، اصلاحات و بروزرسانی ساختار، بورد و سامانه ها

05

محوطه سازی ، نگهداری فضای سبز و روف گاردن

برنامه ریزی دقیق و صحیح آبیاری و نگهداری درختان در فصول مختلف سال | حضور کارشناسان و متخصصین دکتری گیاه پزشکی

06

استخدام و آموزش کلیه پرسنل اجرایی و اداری مجتمع ها

لابی من (Lobby Man) ، لابی وومن (Lobby Woman) ، حراست و نگهبانی (Guarding) ، بل بوی (bellboy) ، ولت (Wallet) و …

07

خدمات حقوقی، اساسنامه و آیین نامه های اجرایی

تدوین اساسنامه ای جامع مطابق با نیازهای ساختمان | تنظیم آئین نامه ها و فرآیندهای بهره برداری از مشاعات

08

استقرار سامانه اطلاع رسانی، نرم افزار مدیریت ساختمان

سامانه رزرو مشاعات، جمع آوری شارژ عادی و عمرانی، مدیریت اجاره و تحویل واحد، اطلاع رسانی های عمومی و خصوصی

09

ارائه خدمات هتلینگ مجتمع های لوکس مسکونی و بیزینس سنترها

خانه داری و نظافت، لاندری و خشکشویی، آشپزخانه و کترینگ، تالار و سالن پذیرایی، سالن بدن‌سازی، سالن سینما، سالن بیلیارد و ...

مدیریت ساختمان، خدمات هتلینگ و بهره برداری و نگهداری مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی

مدیریت ساختمان از جمله فعالیت‌‌های پر‌مسئولیت و زمانبر است که باید با  دانش فنی و تخصص کافی انجام شود. هر‌ روزه بسیاری از ساختمان‌ها به علت نداشتن بازرسی‌های فنی دچار حوادث بعضا جبران‌ ناپذیر می‌شوند و مسئولیت اغلب آنها با مدیر ساختمان است.

دپارتمان مدیریت بهره برداری هلدینگ طاها به عنوان یک شرکت مدیریت ساختمان آمده است تا این مسئولیت مهم را بر‌عهده بگیرد تا ساکنان ساختمان‌ها را از نگرانی و معضلات پر‌شمار مدیریت ساختمان رهایی بخشد و ساختمان آرام و بی‌دغدغه ای را برای آنها به ارمغان آورد.

خدمات مدیریت ساختمان، نگهداری و بهره برداری از مشاعات توسط هلدینگ طاها

شرکت مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ و نگهداری مجتمع ها و برج های مسکونی، اداری، ویلایی
شرکت مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ و نگهداری مجتمع ها و برج های مسکونی، اداری، ویلایی

مدیریت و راهبری مدیریت ساختمان و مجتمع ها

1. مقدمه ای بر مدیریت مجتمع ها و ارائه خدمات مدیریت و نگهداری ساختمان ها

مدیریت ساختمان در مجتمع ها و ساختمان های مسکونی، اداری و حتی ویلایی و تجاری سابقاً توسط خود اعضای ساکن در مجتمع و یا بهره برداران در مجتمع های اداری و تجاری صورت می پذیرفت. اما با افزایش تراکم ساختمانی و به تبع آن تعداد طبقات، واحدها و در نهایت جمعیت حاضر در مجتمع ها و همچنین پیچیده شدن بخش های مختلف تاسیساتی و خدماتی و از طرف دیگر قوانین و مقررات قانونی، به تدریج باعث گردید که همگان به این موضوع مهم پی ببرند که موضوع مدیریت ساختمان کاملاً تخصصی و حیاتی است و از عهده و زمان ساکنین و بهره برداران خود مجتمع خارج است.

هلدینگ طاها از سال 1388 تاسیس گردیده و توانسته است در حوزه مدیریت و نگهداری ساختمان های و مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری به ویژه در کلان شهرها و در شهر تهران منطقه یک الی سه و به طور کلی شمال تهران خدمات خود را در حوزه های مختلف ارائه نماید. پیشنهاد میکنیم در صورتی که به خود و مجتمعی که در آن ساکن هستید و یا در حال بهره برداری هستید با ما همراه شوید و تنوع خدمات مدیریت ساختمان هلدینگ طاها را مطالعه فرمایید.

شرکت مدیریت ساختمان و خدمات نگهداری مجتمع ها و برج های مسکونی، اداری، ویلایی
شرکت مدیریت ساختمان و خدمات نگهداری مجتمع ها و برج های مسکونی، اداری، ویلایی
خدمات هلدینگ طاها در زمینه مدیریت و راهبری برج ها و مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی، تجاری و چند منظوره :

مدیر ساختمان در مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری وظایفی دارد که لازم است به صورت مستمر اقدامات و هماهنگی های لازم را جهت مدیریت و نظارت صحیح بر حسن اجرای فعالیت های در حال انجام در مجتمع بعمل آورد. مجتمع را فارغ از کاربری اش بایستی همانند یک موجود زنده در نظر بگیریم که به صورت مستمر نیاز به مراقبت و رسیدگی دارد.

هلدینگ طاها با سطح بندی برج ها و مجتمع های تحت مدیریت خود در کاربری های مسکونی اداری ویلایی و تجاری همچنین آموزش مستمر پرسنل و مکانیزه کردن و همشمند سازی ارتباطات داخلی مجتمع، همچنین اشرافیت تیم حقوقی بر کلیه فرآیندهای اجرایی، توانسته است جایگاه خود را گریدهای VIP و برج های لوکس و لاکچری تا  گریدهای A تا D تثبیت نماید.

 تیم حقوقی با تجربه و متخصص در کنار هیئت مدیره مجتمع های در دست مدیریت هلدینگ طاها است - مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
تیم حقوقی با تجربه و متخصص در کنار هیئت مدیره مجتمع های در دست مدیریت هلدینگ طاها است – مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
قوانین و مقررات مدیریت ساختمان (قانون تملک آپارتمان ها – قانون آپارتمان نشینی – قانون پیش فروش ساختمان ها – مبحث 22 مقررات ملی ساختمان و …) و ساختار اداری – پرسنلی

– در تمامی ساختمان‌ها و مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری و … الزامات و مقرراتی حاکم است که مدیریت، مسئولیت اجرا و کنترل آنها را مدیر ساختمان و هیئت مدیره منتخب به‌عهده دارند.

– این مسئولیت شامل مواردی بالادستی همچون قانون تملک آپارتمان ها، مبحث 22 مقررات ملی ساختمان، اساسنامه و آئین نامه های اختصاصی مجتمع و … است. در بخش عملیاتی نیز الزاماتی همچون عقد قرارداد با تمامی پیمانکاران، متخصصین، تکنسین ها، خدمتکاران، لابی من ها و … است.

همچنین نگهداری، بازرسی، اخذ تأییدیه و پیگیری کلیه امور مرتبط با مدیریت و نگهداری ساختمان و بایگانی تمامی اسناد و مدارک در پرونده های ساختمان می‌شود.

– نظارت و کنترل بر عملکرد کلیه پیمانکاران و پرسنل شاغل در ساختمان و یا تامین نیروهای متخصص جهت سرویس و نگهداری از بخش های مختلف.

– کنترل و نظارت بر نظافت دوره ای مشاعات ساختمان مطابق چک لیست های استاندارد، تامین نیروهای خدمات، لابی من و نگهبان، مربی و … .

مدیریت و نظارت بر عملکرد، نگهداری تاسیسات مکانیکال و الکتریکال، موتورخانه، پمپ خانه، دیزل ژنراتور و ... - مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
مدیریت و نظارت بر عملکرد، نگهداری تاسیسات مکانیکال و الکتریکال، موتورخانه، پمپ خانه، دیزل ژنراتور و … – مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
مدیریت ساختمان و نظارت بر عملکرد تیم نگهداری تاسیسات مکانیکال، الکتریکال، موتورخانه، پمپ خانه، دیزل ژنراتور و …

– تهیه و تدوین مستندات فنی جهت اجرای برنامه های تعمیرات پیشگیرانه، تعمیرات اساسی، اُورهال و ارتقاء سیستم ها

– تعمیرات، نگهداری و ایجاد هرگونه تغییر در تأسیسات برقی، مکانیکی، سیستم گازرسانی و… ، همچنین نصب و جابجایی از وظایف مدیریت ساختمان می‌باشد.

البته کیفیت در این زمینه حرف اول را می‌زند و تمامی موارد می‌بایست بر مبنای دستورالعمل سازنده و توسط افراد متخصص انجام شوند. به همین جهت مدیریت ساختمان باید آگاهی و اشراف کامل به همه موارد داشته و مستندات مربوطه را ثبت و نگهداری کند.

– در این میان بهتر است که در بخش نگهداری تاسیسات، به صورت دوره‌ای آزمایش‌هایی صورت گیرد تا از سلامت و کیفیت عملکرد بخش مورد نظر اطمینان کامل حاصل شود. طبعا نظارت بر این امر نیز در حیطه مسئولیت‌های مدیریت ساختمان قرار دارد.

– تامین سلامت و امنیت یک ساختمان، در زمره مهم‌ترین مسئولیت‌های مدیریت ساختمان قرار می‌گیرد. در این میان، ایمنی تاسیسات، نکته بسیار مهمی است.

بر همین اساس، هرگاه تاسیسات یک مجتمع ساختمانی به تشخیص مسئول نگهداری، با الزامات و نکات ایمنی مطابقت نداشته باشد، مسئول تاسیسات می‌بایست اخطارهایی را صادر کرده و مدیریت ساختمان آن را در معرض دید ساکنین قرار دهد.

در حقیقت، این موضوع که در ارتباط مستقیم با مفهوم HSE یا همان رعایت بهداشت و ایمنی در محیط قرار دارد، در بخش مدیریت ساختمان بسیار شایان توجه است و مدیر ساختمان ضمن اعلام وضعیت و اطلاع رسانی های لازم، در اسرع وقت اقدام به برنامه ریزی و اصلاح موارد اقدام می نماید.

ارائه خدمات حراست، نگهبانی، لابی من و لابی وومن، بل بوی، تشریفات و ... توسط افراد آموزش دیده هلدینگ طاها - مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
ارائه خدمات حراست، نگهبانی، لابی من و لابی وومن، بل بوی، تشریفات و … توسط افراد آموزش دیده هلدینگ طاها – مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
مدیریت ساختمان و نظارت بر عملکرد تیم حراست، نگهبانی، لابی من ها، تشریفات و …

ایجاد هماهنگی کامل در کلیه شیفت های چرخشی و نظارت بر تحویل اسناد و اطلاعات جهت چرخش کامل اطلاعات در هر شیفت کاری

– کنترل و نظارت بر فرم های گزارش روزانه و فرمت های مصوب هلدینگ طاها در بخش لابی توسط لابی من ها و لابی وومن ها

– مدیریت و نظارت بر عملکرد تیم تشریفات و ارائه خدمات VIP به ساکنین و بهره برداران مجتمع ها

مدیریت ساختمان و نظارت بر عملکرد تیم نظافتی، فضای سبز و …

– کنترل مستمر بر عملکرد تیم نظافتی و اخذ و تایید چک لیست های مربوط به نظافت در هر بخش از ساختمان و مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری جزو وظایف مدیریت ساختمان می باشد.

– بهره گیری و حضور کارشناس گیاه پزشکی در کلیه مجتمع های هلدینگ طاها جهت حفاظت از فضای سبز و روف گاردن ها صورت می پذیرد که مدیریت و نظارت بر عملکرد ایشان بر عهده مدیر ساختمان می باشد.

مدیریت ساختمان، مدیریت مشاعات و کنترل بهره برداری مطابق اساسنامه و آئین نامه های مصوب

– تدوین اساسنامه و آیین نامه های داخلی ساختمان، برگزاری جلسات مجامع عمومی و اجرای تشریفات قانونی آن.

– پیاده سازی ساختار بهره برداری از مشاعات از جمله استخر، سونا و جکوزی و کلیه فضاهای آبی، سالن جیم GYM، سالن سینما، سالن بیلیارد، روف گاردن، سالن اجتماعات و برگزاری مراسمات، منطبق بر آئین نامه های مصوب و فرم های مربوطه.

ارتباطات، گزارشات و مدیریت مالی و هزینه های جاری در مدیریت ساختمان

– پرداخت شارژ از سوی ساکنین، مهم‌ترین منبع مالی را در اختیار هیئت مدیره مجتمع و مدیریت ساختمان قرار می‌دهد تا با بهره‌گیری از آن، امور جاری مجتمع را سامان دهد. در بسیاری موارد، مدیریت منطبق بر اساسنامه و آئین نامه های مصوب و با همکاری اعضای هیئت مدیره، تایین مقدار شارژ هر واحد و پیگیری پرداخت را عهده‌دار می‌شود.

مدیر ساختمان وظیفه دارد که با برقراری ارتباط درست با ساکنین از درخواست‌ها و شکایت‌های آنها مطلع شده و آنها را پیگیری نماید.

– آنالیز و برآورد شارژ مورد نیاز ساختمان متناسب با سطح رفاه و خدمات درخواستی ساکنین، جمع آوری، وصول شارژ، ارائه رسید پرداخت، حسابداری صندوق ساختمان، بایگانی کلیه تراکنش های مالی و ارائه بیلان های مالی سالیانه و فصلی.

– ایجاد بسترهای اطلاع رسانی در فضای مجازی به ساکنین جهت آگاهی از کلیه امور جاری ساختمان، تهیه و توزیع بروشورهای تخصصی در زمینه قوانین و فرهنگ آپارتمان نشینی.

سرویس و نگهداری تاسیسات مکانیکال، موتورخانه، پمپ خانه، دیزل ژنراتور و ... | هلدینگ طاها - مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
سرویس و نگهداری تاسیسات مکانیکال، موتورخانه، پمپ خانه، دیزل ژنراتور و … | هلدینگ طاها – مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ

2. مدیریت ساختمان و سرویس و نگهداری تاسیسات مکانیکال، موتورخانه و پمپ خانه

تاسیسات مکانیکی قلب تپنده هر ساختمان است. رسیدگی دقیق به سیستم های سرمایش و گرمایش مطابق  با چک لیست های استاندارد و انجام تعمیرات پیشگیرانه مطابق روش کارخانه سازنده تجهیزات، تاثیر بسزایی در افزایش راندمان تجهیزات و حفظ سرمایه ها خواهد داشت.

موتورخانه، پمپ خانه و سیستم لوله‌کشی، از جمله مهمترین بخش‌های یک مجتمع محسوب می‌شود. بخش عمده‌ای از تاسیسات مهم ساختمان در موتورخانه قرار دارد از این رو به همان میزان که بسیار قابل اهمیت است در صورت بروز مشکلات، می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری به مجتمع وارد کند.

متخصصین و تکنسین های با تجربه هلدینگ طاها  در این حوزه می‌کوشند تا بهترین خدمات را ارائه نمایند.

مدیریت ساختمان و ارائه خدمات هتلینگ - موتورخانه و پمپ خانه
مدیریت ساختمان و ارائه خدمات هتلینگ – موتورخانه و پمپ خانه
نقش کنترل مستمر عملکرد و راندمان تاسیسات مکانیکی در مدیریت ساختمان و نگهداری تاسیسات

عملکرد همیشگی و مستمر تأسیسات مکانیکی ساختمان، موجب فرسودگی تدریجی دستگاه‌ها، رسوب گرفتن مخازن و لوله‌کشی‌ها، گرفتگی فیلترها و در نهایت کاهش راندمان تأسیسات و عدم کارآیی مناسب آن می‌شود.

کارشناسان ما در هلدینگ طاها، با بررسی و بازدیدهای دوره‌ای، به بهبود عملکرد سیستم موتورخانه مجتمع‌های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری کمک کرده و از هدر رفتن انرژی جلوگیری می‌کنند.

مدیریت ساختمان و لزوم کنترل هواکش ها، سیستم گرمایش و سرمایشی بعنوان قلب تپنده هر ساختمان و مجتمع برند

الف- این تجهیزات می‌بایست سالانه بصورت مستمر بررسی شده و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض شوند.

ب- باید از عملکرد مناسب و بالانس بودن فن‌ها اطمینان حاصل شده و در صورت نیاز روغن‌کاری، تعمییر یا تعویض شوند.

پ- علاوه بر بازبینی های روزانه یا هفتگی متداول، تأسیسات مکانیکی، دیگ‌های آبگرم، دیگ‌های بخار و تجهیزات مربوطه باید سالانه حداقل دو بار (پیش از فصل سرما و گرما) بازرسی شوند.

این موارد در محدوده وظایف کارشناس مکانیکال پروژه‌های هلدینگ طاها قرار دارد و تیم ما با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب، رفاه و آرامش را به شما هدیه می‌کند.

مدیریت ساختمان و ارائه خدمات هتلینگ - موتورخانه و پمپ خانه - مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
مدیریت ساختمان و ارائه خدمات هتلینگ – موتورخانه و پمپ خانه – مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
خدمات مدیریت ساختمان و نگهداری تاسیسات، بررسی و عیب یابی به وسیله تجهیزات الکترونیک بر مبنای چک لیست های تخصصی هلدینگ طاها

موتورخانه به دلیل آنکه تاسیسات مهمی را در خود جای داده، می‌بایست به صورت دوره‌ای و مستمر مورد بازرسی قرار گیرد چراکه با بروز هرگونه مشکل در این بخش، خسارات جبران‌ناپذیری به سیستم کلی موتورخانه وارد خواهد شد.

فعالیت های تعمیر و نگهداری تاسیسات مکانیکال در مدیریت ساختمان ها عموما در سه سطح انجام می گیرد:
 1. نگهداری و تعمیرات به منظور بهبود      Improvement Maintenance=IM
 2. نگهداری و تعمیرات اصلاحی              Corrective Maintenance=CM
 3. نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه            Preventive Maintenance=PM
سرویس و نگهداری استخر، سونا، جکوزی و کلیه تجهیزات آبی - شرکت مدیریت ساختمان و ارائه خدمات هتلینگ
سرویس و نگهداری استخر، سونا، جکوزی و کلیه تجهیزات آبی – شرکت مدیریت ساختمان و ارائه خدمات هتلینگ
مدیریت ساختمان، سرویس و نگهداری استخر، سونا، جکوزی و کلیه تجهیزات آبی

شاید یکی از جذاب‌ترین بخش‌های یک مجتمع مسکونی، فضای شیک و تمیز استخر باشد تا به ویژه در روزهای گرم تابستان و سرد زمستان ساکنین را وسوسه کند تا تنی به آب زده و از این امکان در چند قدمی خانه خود استفاده کنند.

اما در عین حال نگداری این بخش، یکی از سخت‌ترین کارهاست. چرا که رطوبت، تمامی بخش‌های سالن را فرا گرفته و به مرور زمان موجب فرسودگی فضا خواهد شد. در این میان برای جلوگیری از این اتفاق، بخش سرویس و نگهداری استخر مهترین عاملی است که متخصصین هلدینگ طاها برای ارائه بهترین خدمات در کنار شما خواهند بود.

کنترل کلیه شاخص های سلامتی و کیفیت آب استخر، سونا (کلر و پی‌ اچ (PH) آب) بر اساس چک لیست های تخصصی هلدینگ طاها

اقداماتی مانند چک کردن سطح پی‌اچ آب استخر و میزان کلر آن، باید به صورت هفتگی و منظم انجام شود. در بررسی سطح کلر و پی‌اچ آب استخر به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • محدوده استاندارد و منطقی پی‌اچ آب استخر باید بین ۷.۴-۷.۶ باشد. اگر پی‌اچ از این محدوده فراتر رفت یا کمتر بود، باید با کمک مواد کاهش یا افزایش دهنده پی‌اچ، اقدام به تنظیم محدوده آن کنید.
 • تنظیم پی‌اچ یک‌بار در هفته کافی است.
  نکته: سطح کُلر باقیمانده در استخر باید در محدوده ۱-۳ ppm باشد. این آزمایشات باید به صورت دوره‌ای و زیر نظر کارشناسان انجام شود.
نظافت و میکروب زدایی محوطه و تجهیزات استخر، جلوگیری از شیوع بیماریهای واگیردار از جمله کرونا و نظافت کف استخر و اتاق های سونا خشک و بخار

نظافت استخر یکی از مهم‌ترین بخش های نگهداری است چرا که موجب بالا رفتن عمر مفید استخر خواهد شد. نظافت استخر بهتر است دست‌کم هفته‌ای یک‌بار انجام شده و کف استخر با کمک جاروهای مخصوص نظافت شود.

همچنین تیم خدماتی هلدینگ طاها با بهره گیری از مواد مناسب که ضمن میکروب زدایی، برای سلامتی افرادی که از وسایل و تجهیزات استخر استفاده مینمایند مضر نباشد تلاش دارند مکانی ایمن و سلامت را برای بهره برداران فراهم آورند.

به خصوص این روزها که بیماری هایی همچون کرونا – Corona Virus باعث گردیده ساکنین و بهره برداران در تمامی بخش ها و مشاعات مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری دچار مشکل شوند. هلدینگ طاها این مهم را در راس کارها و فعالیت های خود قرار داده تا حفظ سلامتی را برای شما به ارمغان آورد.

نظافت تاسیسات، لوله‌ها و استخر و نقش آن در افزایش راندمان و بهره وری موثر تجهیزات و دستگاه ها

نظافت و شست‌وشوی پمپ‌ها، جت واش‌ها و نظافت و پاکسازی صافی‌ها، هواگیری لوله ها و … از وظایف مسئول نگهداری استخر بوده که به عمر مفید این فضا کمک می‌کند. نظافت هفتگی موجب می‌شود تا استخر همیشه تمیز بوده و نیازی به خالی کردن آب استخر در فواصل زمانی کوتاه، نباشد.

سرویس و نگهداری تاسیسات الکتریکال، دیزل ژنراتور، سامانه BMS، سامانه دوربین های مدار بسته - مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
سرویس و نگهداری تاسیسات الکتریکال، دیزل ژنراتور، سامانه BMS، سامانه دوربین های مدار بسته – مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ

3. سرویس و نگهداری تاسیسات الکتریکال، دیزل ژنراتور، سامانه BMS، سامانه دوربین های مدار بسته

در دنیای امروز ، سیستم ها و سامانه الکتریکال و جریان برق، در هر کجای زندگی ما نقش پررنگی دارد و کمتر بخشی را خواهیم یافت که به نیروی برق نیاز نداشته باشد.

این تاثیر زمانی بیشتر خود را نمایان می‌سازد که در بسیاری از مواقع، قطع برق بخش عمده‌ای از فعالیت‌هایمان را مختل می‌کند. در این میان، تیم متخصصین و کارشناسان هلدینگ طاها همواره تلاش داشته تا بهترین خدمات را ارائه دهند تا سهمی در تامین رفاه شما داشته باشد.

توجه به روشنایی ساختمان در مدیریت مجتمع (نما، محوطه، مشاعات و …)

چراغ‌های مشاعات، راهروها، راه پله ها و نما از مهم‌ترین بخش‌ها در زیباسازی ساختمان هستند به همین جهت، روشنایی فضاهای مختلف ساختمان باید به صورت روزانه چک شود تا لامپ، چراغ و یا سیم‌کشی دچار مشکل نشده باشند.

در این راستا، کارشناسان نیز با بررسی و تست‌های مداوم از خطوط برقی و تابلو برق، از سلامت و کارکرد صحیح آنها اطمینان حاصل می‌کنند.

توجه به ایمنی تاسیسات برقی در مدیریت مجتمع

تأسیسات برقی یک ساختمان ممکن است به دلایل گوناگون، به تدریج و با گذشت زمان، ایمنی خود را از دست بدهد. برای اطمینان از ایمنی این تأسیسات، بهتر است در فواصل زمانی معین، مورد بازرسی قرار گرفته و عملکرد آن‌ها کنترل شود.

عملیات بازرسی تأسیسات برقی در هر دوره، مواردی چون بازدید چشمی، انجام آزمون‌ها و تست‌ها و در نهایت تهیه گزارش بازرسی و ارائه آن را شامل می‌شود.

مواردی که توسط کارشناسان تاسیسات برق در جهت نگهداری و بهره وری موثر تجهیزات الکتریکال مورد بازدید قرار می‌گیرند اشاره شده:                 
 1.  کلیه تابلوها و اجزای داخلی آنها.
 2. کلیه جعبه‌های تقسیم، پریزهای برق و کلیدها.
 3. کلیه هادی‌ها، اعم از کابل‌ها و سیم‌ها.
 4. دستورالعمل‌ها، نقشه‌ها و مدارک.
 5. عایق‌بندی محفظه‌ها و موانع در برابر تماس مستقیم ساکنین.
 6. تجهیزات حفاظت در برابر تماس غیر مستقیم.
آزمون کنترل و تست تجهیزات برقی ساختمان و پیشگیری از حادثه های احتمالی

 اندازه‌گیری جریان‌ها، آزمون کنترل قطع به موقع تغذیه و … ، از نمونه آزمون‌هایی هستندکه می‌بایست بر روی تجهیزات برقی یک مجتمع انجام شده و گزارش سالم بودن و صحت عملکرد آنها به صورت کامل و کتبی ارائه شود.

ﺗﺄﺳﻴﺴﺎت ﺑﺮﻗﻲ به مرور زمان ممکن است منجر به آتش سوزی یا برق گرفتگی یا خرابی های برقی در ساختمان شوند.

ﻋﻠﻞ زﻳﺮ در ﻃﻮل زﻣﺎن در کاهش ایمنی و کارایی تاسیسات برقی ساختمان موثر می باشند:
 1. ﻛﻠﻴﻪ ﻗﺴﻤﺖ ﻫﺎی ﺗﺄﺳﻴﺴﺎت ﺑﺮﻗﻲ ﻳﺎ بخشهایی از آن به ﻣﺮور زﻣﺎن ﻳﺎ در اﺛﺮ ﻋﻮاﻣﻞ محیطی ﻓﺮﺳﻮده می شوند.
 2. در ﺗﺄﺳﻴﺴﺎت ﺑﺮﻗﻲ، دﺧﻞ و تصرف ﻫﺎﻳﻲ ﺑﺪون داﺷﺘﻦ اﻃﻼﻋﺎت ﻻزم و ﻛﺎﻓﻲ اﻧﺠﺎم می گردد.
 3. ﺗﻌﻤﻴﺮات ﻳﺎ ﺟﺎﺑﺠﺎیی ﻫﺎیی صورت گیرد ﻛﻪ ﺳﺒﺐ اﻳﺠﺎد ﺗﻐﻴﻴﺮاﺗﻲ در ﺗﺄﺳﻴﺴﺎت ﺑﺮﻗﻲ ﺷﻮد.

ﺑﺮای اﻃﻤﻴﻨﺎن از اﻳﻤﻨﻲ و کارایی ﺗﺄﺳﻴﺴﺎت ﺑﺮﻗﻲ اجرا شده در ساختمانها، اﻳﻦ ﺗﺄﺳﻴﺴﺎت می بایست نگهداری اصولی گردد و در زمانهای معین ﻣﻮرد ﺑﺎزرﺳﻲ ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻪ و ﻋﻤﻠﻜﺮد آن ﻫﺎ ﻛﻨﺘﺮل ﺷﻮد. در بازدیدهای ادواری جهت سرویس و نگهداری تاسیسات برق می بایست به مقررات ملی ساختمان به ویژه مباحث 13و 22 توجه نمود.

نصب و مدیریت اتاق کنترل و دوربین های امنیتی و مدار بسته در مدیریت برج ها و مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری - مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
نصب و مدیریت اتاق کنترل و دوربین های امنیتی و مدار بسته در مدیریت برج ها و مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری – مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
نصب و مدیریت اتاق کنترل و دوربین های امنیتی و مدار بسته در مدیریت برج ها و مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری
دوربین های امنیتی و مدار بسته ونقش آن در مدیریت صحیح ساختمان و مدیریت و نگهداری مشاعات مجتمع ها

تا به حال به امنیت خود و خانواده‌تان در ساختمانی که زندگی می‌کنید فکر کرده‌اید؟ بر هیچکس پوشیده نیست که این روزها با پیچیده‌تر شدن شرایط زندگی به ویژه در شهرهای بزرگ، صرفا حضور یک یا چند نگهبان جهت حراست از ساختمان، کافی نیست.

در این میان، دوربین‌های امنیتی نقش بسیار مهمی در ایجاد امنیت برای یک مجتمع، ایفا می‌کنند و شاید بتوان گفت که این روزها تامین امنیت بدون دوربین‌های مداربسته هیچ معنایی ندارد.

کنترل و پایش آرشیو تصاویر ضبط‌ شده در جهت حراست موثر مجتمع ها

جالب است که آرشیو همه جا به کار می‌آید! در این میان آرشیو سیستم کنترل دوربین‌های مداربسته یک ساختمان به شدت اهمیت دارد. دوربین‌های مداربسته دائما باید مورد بررسی قرار بگیرند تا از کارکرد درست و بدون اشکال آنها اطمینان حاصل شود.

کارشناسان و مدیران هلدینگ طاها بر اهمیت سیستم های ایمنی از جمله سامانه دوربین های مدار بسته در مدیریت ساختمان و نگهداری صحیح آن اشراف کامل دارند. لذا بصورت دوره ای کلیه سامانه ها و آرشیو دوربین ها کنترل و بازرسی میگردد که به نحو احسن در حال خدمت باشند.

بررسی صحت عملکرد، کارکرد و تست تجهیزات دوربین‌های مداربسته

بررسی دوره‌ای و مستمر این سیستم توسط تکنسین‌های واجد شرایط به شما اطمینان می‌دهد که همه چیز کارکرد درستی دارند و مشکلی در زمینه سرور یا دوربین‌های مداربسته ساختمان پیش نخواهد آمد.

مورد دیگری که توجه به آن در نگهداری دوربین‌های مداربسته و عملکرد صحیح آنها تاثیر گذار بوده و بسیار اهمیت دارد، صحت اتصالات و سیم‌کشی‌های این سیستم است که تنها از سوی متخصصان و مهندسین باتجربه این حوزه که در هلدینگ طاها نیز در حال فعالیت هستند و به امر مدیریت و نگهداری ساختمان میپردازند قابل بررسی است.

الف. بررسی سیم‌کشی‌ها برای یافتن هرگونه پارگی اتصال و لخت بودن سیم‌ها.

ب. چک کردن صدا و تصویر دریافتی جهت اطمینان از کیفیت عملکرد سیستم .

ج. نظارت بر پوشش روی کابل‌ها و اتصالات تا در مواجه با لوله‌ها و تاسیسات ‌آسیب‌زننده نباشند.

سرویس، تعمیر و نگهداری و اورهال آسانسورها(خودرو بر، باری، نفر بر و ...) - مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
سرویس، تعمیر و نگهداری و اورهال آسانسورها(خودرو بر، باری، نفر بر و …) – مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ

4. سرویس، تعمیر و نگهداری آسانسورها

وقتی از برج‌ها و مجتمع های مسکونی، اداری، تجاری و آپارتمان‌های بیشتر از چهار طبقه صحبت می‌کنیم بدین معناست که وجود دست‌کم یک آسانسور در آنها قطعی است. در این میان، ایجاد امنیت آسانسور مهمترین بخش راه‌اندازی و نصب آن است.

تیم متخصصین و کارشناسان هلدینگ طاها، همواره با حرفه‌ای‌ترین‌ها همکاری داشته و ایجاد فضایی آرام و به‌دور از استرس را برای بهره برداران مهم‌ترین هدف خود می‌داند.

هر آسانسور به منظور عملکرد مناسب نیازمند سرویس و نگهداری می باشد. سرویس و نگهداری آسانسور به دو بخش سرویس های ماهانه و سرویس های دوره ای تقسیم می گردد.

در بخش سرویس های ماهانه سرویسکار حداقل یک بار در ماه آسانسور را مطابق “چک لیست سرویس و نگهداری آسانسور” مورد بازبینی قرار می دهد. در این بازدید وضعیت تجهیزات داخل موتورخانه آسانسور، چاه و داخل کابین کنترل می گردد.

سرویس های دوره ای به دو بخش تعمیرات پیشگیرانه و جنرال سرویس سالانه تقسیم می گردد. مطابق قوانین جدید، اخذ استاندارد سالانه جهت آسانسورها الزامی است.

آسانسورها میبایست مورد بازدید فنی قرار گرفته و گواهی استاندارد مربوطه را دریافت نمایند و همچنین تمامی آسانسورها باید تحت پوشش بیمه مسئولیت مدنی قرار گیرند تا در زمان بروز حوادث امکان پرداخت خسارت به آسیب دیدگان وجود داشته باشد.

ایمنی آسانسورها و اثرات آن در مدیریت ساختمان

به کارگیری آسانسورها در هر مجتمع و ساختمانی، با هدف تسهیل جابجایی میان طبقات غیرهم سطح صورت می‌گیرد. این تجهیزات شامل سیستم‌های برقی و مکانیکی بوده و برای داشتن عملکرد ایمن و مطلوب نیاز به کنترل و بازرسی مداوم دارند.

هدف این بخش، تعیین بهینه الزاماتی است تا تمهیدات لازم برای بهره برداری ایمن و مناسب از این تجهیزات فراهم شود. در این میان، حصول اطمینان از عملکرد مناسب و داشتن ایمنی کافی در دوره بهره‌برداری، نیاز به انجام بازرسی‌های دوره‌ای و نگهداری مناسب از این تجهیزات دارد.

بیمه و استاندارد دستگاه های آسانسور

آسانسور نیاز به بیمه و استاندارد دارد که  با بررسی و نظارت دقیق به صورت سالانه، نیاز به تمدید دارد. در حقیقت این نوع بیمه از الزامات یک ساختمان است. 

انجام تغییرات یا اورهال نمودن آسانسورها

مسئول نگهداری آسانسور، برای افزایش ایمنی و آسایش ساکنان یک مجتمع، می‌تواند تصمیم به انجام تغییراتی در سیستم یا نصب تجهیزات کنترلی خاص بگیرد. البته اینگونه تغییرات در صورت مطابقت با استاندارد های ایمنی  و توسط کارشناسان مجرب و حرفه‌ای هلدینگ طاها قابل اجرا خواهد بود.

مدیریت ساختمان و ارائه خدمات هتلینگ - محوطه سازی، نگهداری فضای سبز و روف گاردن | حضور کارشناس گیاه پزشکی - مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
مدیریت ساختمان و ارائه خدمات هتلینگ – محوطه سازی، نگهداری فضای سبز و روف گاردن | حضور کارشناس گیاه پزشکی – مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ

5. محوطه سازی، نگهداری فضای سبز و روف گاردن

– فضای سبز در یک پروژه ساختمانی مشتمل بر استقرار درختان، گل ها، چمن ها و سایر گیاهان است که بر اساس نظارت و مدیریت انسان با در نظر گرفتن ضوابط، قوانین و تخصص های مرتبط با آن برای بهبود شرایط زیستی و رفاهی ساکنین نگهداری یا ایجاد می گردد.

– مهم ترین اثرات فضای سبز در ساختمان ها، کاهش آلودگی هوا و کمک به اکوسیستم منطقه است. فضاهای سبز همچنین اثرات چشم گیری به منظور تعدیل دما، افزایش رطوبت نسبی، تلطیف هوا و جذب گرد و غبار دارد.

مجموعه اثرات فضای سبز حضور آنها را در شهرها اجتناب ناپذیر می کند به طوری که بدون وجود آنها ممکن نیست شهرها پایدار باقی بمانند.

– در این راستا حفظ و حراست از پوشش گیاهی موجود و کاشت گیاهان مناسب در هر اقلیم بر مبنای دانش روز به عنوان یک تخصص مهم حائز اهمیت است.

مدیریت ساختمان و ارائه خدمات هتلینگ - محوطه سازی، نگهداری فضای سبز و روف گاردن | حضور کارشناس گیاه پزشکی
مدیریت ساختمان و ارائه خدمات هتلینگ – محوطه سازی، نگهداری فضای سبز و روف گاردن | حضور کارشناس گیاه پزشکی
برخی از خدمات شرکت مدیریت ساختمان هلدینگ طاها در زمینه مدیریت و نگهداری فضاهای سبز، روف گاردن و محوطه سازی:
 • بهره گیری از پوشش فضای سبز و درختان منطبق با اقلیم و شریط نور طبیعی مجتمع ها
 • برنامه ریزی دقیق و صحیح آبیاری و نگهداری درختان
 • حضور کارشناسان و متخصصین گیاه پزشکی
 • بهره گیری مناسب از تقویت کننده و مواد مورد نیاز گیاهان
 • طراحی فضای سبز و اجرای پوشش های گیاهی متنوع
 • بروزرسانی و کاشت گل ها بالاخص در پایان سال و شروع عید نوروز
 • بهره گیری از نورهای مصنوعی جهت تقویت و حفظ پوشش های گیاهی و درختان مستقر در فضاهای با نور طبیعی حداقلی
برگزاری دوره جامع پرورش رهبران مدیریت بهره برداری مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری ایران در آکادمی هلدینگ طاها
برگزاری دوره جامع پرورش رهبران مدیریت بهره برداری مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری ایران در آکادمی هلدینگ طاها

6. استخدام و آموزش کلیه پرسنل اجرایی و اداری مجتمع ها

– استخدام و آموزش نیروی انسانی شایسته و کارآزموده مهمترین چالش پیشروی مدیران ساختمان است. طبعات مربوط به قوانین کار و امور بیمه تامین اجتماعی از یک طرف و روش های جذب نیروی مورد نیاز از سوی دیگر همواره جزو دغدغه های ساکنین و هیئت مدیره ساختمان ها است.

با توجه به نبود موسسات و مراکز تخصصی جهت آموزش و پروش نیروی متخصص جهت امور خدمات و تشریفات ساختمان، نحوه دعوت به کار و شرح شغلی پرسنل مورد مناقشه است.

– هلدینگ طاها با ایجاد بستری مناسب و آموزش پرسنل صاحب صلاحیت امکان تامین نیروهای تشریفات، لابی من (Lobby Man) ، لابی وومن (Lobby Woman) ، حراست و نگهبانی (Protection and Guarding) ، بل بوی (bellboy) ، ولت (Wallet) و … را برای ساختمان های برند فراهم نموده است.

کلیه پرسنل استخدامی دارای گواهی های استخدامی شامل عدم اعتیاد، سلامت و سوء پیشینه می باشند.

– برگزاری دوره جامع پرورش رهبران مدیریت بهره برداری مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری ایران در آکادمی هلدینگ طاها. همچنین برگزاری دوره ای آموزش های تخصصی برای تیم های اجرایی در هلدینگ طاها صورت میپذیرد.

ما ضمن پوشش خلاء های آموزشی موجود برای هر یک از گروه های اجرایی و عملیاتی، توانسته ایم در قالب آکادمی هلدینگ به مرجع مطمئن و شایسته ای در زمینه مدیریت ساختمان و بهره برداری مجتمع ها و برج های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری تبدیل گردیم.

در کلیه دوره های آموزشی، گواهینامه معتبر هلدینگ طاها به دانش پذیران و پرسنل شرکت که موفق به گذراندن آزمون پایان هر دوره شوند، ارائه میگردد.

نظافت مشاعات و خانه داری در مدیریت ساختمان و مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری | خدمات هتلینگ برج ها و آپارتمان ها
نظافت مشاعات و خانه داری در مدیریت ساختمان و مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری | خدمات هتلینگ برج ها و آپارتمان ها
خدمات نظافت مشاعات در مدیریت ساختمان

رفاه و آرامش صرفا منوط به وجود امکانات و تجهیزات رفاهی نیست و نظافت و پاکیزگی بخش جدا‌نشدنی از مقوله آرامش به ویژه در محل زندگی و سکونت پس از کارهای روزمره است. در این میان از آنجا که آپارتمان‌نشینی، تراکم جمعیت بیشتری را به دنبال دارد، مسئولیت نظافت مشاعات ساختمان صرفا محدود به یک واحد آپارتمانی نیست و ساختار متفاوتی می‌طلبد.

از این رو، تیم جوان و حرفه‌ای هلدینگ طاها با تجربه چندین ساله خود در زمینه مدیریت ساختمان و راهبری مجموعه آپارتمان‌های مدرن مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری، برای تامین رفاه در کنار شماست.

آموزش نیروهای خدماتی و نظافتی و اثرات آن در مدیریت ساختمان

 آموزش مهمترین فرآیند است برای تسهیل یادگیری، تمامی پرسنل هلدینگ طاها در بخش امور نظافت آموزش های اولیه و مقدماتی را دیده اند و بر اهمیت کار خود آگاه هستند و کار خود را درست طبق تعهدات و چک لیست های تخصصی هلدینگ طاها انجام میدهند و کارشناسانی از طرف شرکت ما نظارت کامل بر روی کار آنها دارند.

اعتمادسازی بخش مهم و غیر قابل انکار از وظایف مدیر و پرسنل ساختمان

اعتماد، احترام متقابل، صداقت و امانت داری، حرف اول را در کادر منابع انسانی هلدینگ طاها می‌زند. تمامی پرسنل شرکت با پذیرش تعهدنامه‌ای مبنی بر رعایت تمامی اصول اخلاقی و آگاهی از شیوه صحیح ارتباط با ساکنین، ملزم به رعایت نکات اخلاقی هستند و در کنار برقراری نظافت و پاکیزگی در ساختمان، وظیفه مهم اعتمادسازی و اطمینان‌بخشی میان ساکنین را دارند.

تدوین فرآیندهای مدیریت مجتمع و آشنایی با شرح وظایف

کادر آموزش‌دیده هلدینگ طاها کاملا از شرح وظایف خود آگاه هستند فعالیت‌های نظافتی آنها در دوره‌های زمانی مشخص و طبق برنامه نظافت پروژه انجام می‌شود و فعالیت‌های آنها بر اساس چک‌ لیست‌های طراحی شده به صورت مستمر از سوی شرکت بررسی می‌شود.

حراست و نگهبانی در مدیریت مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری - مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
حراست و نگهبانی در مدیریت مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری – مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
مدیریت ساختمان و نقش حراست و نگهبانی

در مدیریت ساختمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی اداری ویلایی و تجاری، حفظ امنیت از مهم‌ترین نکات مورد توجه ساکنین و بهره برداران است. در همین راستا بخش حراست و نگهبانی، به طور ویژه و اختصاصی به این امر می‌پردازد.

در حقیقت مسئولیت حفظ امنیت و حراست از جان و مال ساکنین بر عهده این بخش می‌باشد. از این رو، تیم جوان و حرفه‌ای هلدینگ طاها با تجربه چندین ساله و دارا بودن تائیدیه های مربوطه، در زمینه مدیریت ساختمان و راهبری مجموعه آپارتمان‌ها و مجتمع های مدرن، خاص و لاکچری، برای تامین رفاه در کنار شماست.

کنترل تردد وظیفه پایه تیم حراست و نگهبانی

یکی از مهم‌ترین وظایف تیم حراست و نگهبانی در مجتمع‌ها، کنترل ورود و خروج کالاها، وسایل نقلیه و رفت‌وآمدها است. این نظارت از طریق دوربین‌ها، اطلاع از مکان تمامی درب‌های ساختمان و گشت‌زنی صورت می‌پذیرد.

فوریت های پزشکی و دفاع شخصی

آشنایی با اقدامات اولیه فوریت‌های پزشکی و کمک‌های اولیه و همچنین اطفاء حریق که در موارد ضروری توانایی انجام اقدامات اولیه را داشته باشند. آشنایی نسبی با فنون رزمی و دفاع شخصی، جهت دفاع از اموال ساختمان، ساکنین و … همچنین ارتباط تنگاتنگ با نیروهای نظامی و انتظامی منطقه نیز در مواقع اضطراری در حیطه وظایف گروه حراست و یا نگهبانی قرار دارد.

حراست و نگهبانی در مدیریت مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری - مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
حراست و نگهبانی در مدیریت مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری – مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
اشراف به ساختمان، مشاعات و محل های رفت و آمد

می‌توان گفت تیم نگهبانی و حراست، نخستین بخشی است که با مشکلات احتمالی در شیفت‌های روز و شب مواجه می‌شود به همین خاطر می‌بایست با بهره‌گیری از تکنیک‌هایی ساده، توانایی مدیریت و آرام کردن فضا را داشته باشد. در این میان، اشراف کامل نیروهای این بخش به تمامی قسمت‌های ساختمان اهمیت ویژه‌ای دارد.

لابی من ، لابی وومن، مهمانداری، بل بوی | مدیریت برج های لوکس و لاکچری توسط هلدینگ طاها - مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
لابی من ، لابی وومن، مهمانداری، بل بوی | مدیریت برج های لوکس و لاکچری توسط هلدینگ طاها – مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
لابی من ، لابی وومن و مهمانداری

بعید است که یک مجتمع مسکونی بزرگ و البته لوکس، بدون لابی‌من، لابی وومن یا همان بخش مهمانداری قابل تصور باشد. شاید بتوان گفت که حضور این کادر در مجتمع تامین‌کننده حس آرامش و آسودگی خاطر برای ساکنین است.

کنترل تردد

مهم‌ترین بخش در میان وظایف لابی‌من، عدم اجازه ورود افراد ناشناس به داخل مجتمع و کنترل مستمر دوربین‌ها و آگاهی کامل از تردد تمامی افراد و وسایل نقلیه است. لابی‌من همچنین مسئول هماهنگی رفت و آمد میهمانان و پیک‌ها نیز هست.

پل ارتباطی

لابی‌من وظیفه برقراری ارتباط با ساکنین و میهمانان را داشته و به مثابه پل ارتباطی میان مدیر ساختمان و ساکنین عمل می‌کند.

به عنوان مثال، رزرو مشاعات برای ساکنین و پاسخگویی به تلفن، برقراری ارتباط با ادارات دولتی، گرفتن قبوض و … از وظایف کادر مهمانداری ساختمان به شمار می‌رود.

بررسی عملکرد و ارزشیابی  پرسنل مدیریت ساختمان

از آنجا که لابی، قلب یک مجتمع محسوب می‌شود، نیروهای هلدینگ طاها همواره نگاهی ویژه به آن دارند. در همین راستا همواره بازرسان ویژه‌ای جهت بررسی کامل و دقیق خدمات این بخش، در پروژه‌های تحت نظارت این شرکت در نظر گرفته شده‌اند تا نیروهای این بخش به بهترین شکل فعالیت‌های خود را انجام دهند.

نظافت کلیه مشاعات توسط افراد با تجربه - شرکت مدیریت ساختمان
نظافت کلیه مشاعات توسط افراد با تجربه – شرکت مدیریت ساختمان
نظافت کلیه مشاعات توسط افراد با تجربه

نظافت تخصصی یکی از خدمات منحصر به فرد هلدینگ طاها است. تامین کادری حرفه‌ای و آموزش‌دیده، همین از الویت‌های شرکت ما بوده تا به این واسطه رفاه و آسایش را برای شما به ارمغان آوریم.

نظافت تخصصی با حضور نیروهای آموزش دیده و مجرب

در بحث نظافت تخصصی این نکته حائز اهمیت است که بدانیم هر سطحی از چه متریالی ساخته شده است و برای شست و شوی آن باید از چه مواد شوینده استفاده کنیم تا هم سطوح مورد نظر تمییز شوند و هم به ساختمان‎ها آسیب وارد نشود.

 • شست و شو با مواد مناسب و سازگار با متریال ساختمان
 •  استفاده از مواد شست و شو با حداقل خاصیت اسیدی
 •  پاک کردن لکه های ایجاد شده بر روی سطوح مختلف با مواد مناسب بسته به اینکه چه چیزی باعث ایجاد آن‎ها شده است
نظافت با دستگاه ها و تیم های تخصصی

گاهی قسمت خاصی از مجتمع نیاز به نظافت دارد که نیازمند دستگاه‌های تخصصی مانند اسکرابرها، فرچه های مخصوص و همچنین تیم‎های تخصصی آموزش ‎دیده و ماهر جهت نظافت نما، مشاعات و …  است.

هلدینگ طاها با تجربه و دانش مناسب در این زمینه در کنار شماست تا بهترین گزینه را در اختیار شما عزیزان بگذارد.

افزایش عمر ساختمان با رسیدگی مستمر و اهمیت به سرویس و نگهداری دوره ای

همواره الزاماتی جهت افزایش طول عمر مفید ساختمان‌ها وجود دارد که جهت تأمین ایمنی، بهداشت، بهره‌دهی مناسب و جلوگیری از به هدر رفتن سرمایه، مورد توجه قرار می‌گیرد.

بدین منظور، کارشناسان ما در هلدینگ طاها انجام نظافت‌های دوره‌ای و تخصصی در بخش‌های تاسیسات، استخر، نما و … را مورد توجه قرار می‎دهند تا باعث بهره وری بیشتر و کاهش آسیب های احتمالی شوند.

موفقیت و کسب جایگاه نخست هلدینگ طاها در مدیریت ساختمان و نقش بازرسی های دوره ای مدیران اجرایی و مدیران ارشد شرکت در این مهم

با وجود اینکه همواره کار نظافت تخصصی در هلدینگ طاها را گروه های آموزش دیده و متخصص انجام می‎دهند اما به جهت نظارت و بررسی دقیق تر، مدیران اجرایی و مدیران ارشد شرکت بر کار همکاران ما نظارت می‎کنند تا در صورت وجود هرگونه مشکل بتوانند آن را در کم‎ترین زمان به بهترین صورت برطرف نمایند.

شعار ما در هلدینگ طاها استشمام رایحه آرامش برای ساکنین و بهره برداران است.

مشاوره و کارشناسی در حوزه های مختلف مدیریت ساختمان - ارائه خدمات هتلینگ | هلدینگ طاها
مشاوره و کارشناسی در حوزه های مختلف مدیریت ساختمان – ارائه خدمات هتلینگ | هلدینگ طاها

مشاوره و کارشناسی پیرامون مدیریت ساختمان

1. ارائه خدمات چکاپ سرویس تخصصی و مدیریت ساختمان ها و برج های شمال تهران – منطقه یک الی سه تهران

خدمات چکاپ سرویس ساختمان به عنوان خدمتی جدید و نوآورانه برای نخستین بار در ایران توسط مجموعه گروه طاها به کارفرمایان ارائه می گردد. این خدمت شامل بازرسی کامل ساختمان در دیسیپلین های سازه، معماری، برق و مکانیک می باشد و برای ساختمان های نوساز یا بهره برداری شده قابل انجام است. متخصصان مجموعه مطابق چک لیستهای تدوینی منحصر به فرد، بخش های مختلف ساختمان را مورد ارزیابی قرار داده و سپس نتیجه را در قالب گزارشی مصور در اختیار شما قرار خواهند داد.

بخش های مختلف ساختمان پس از ارزیابی ارزش گذاری شده و معایب و محاسن آنها به استحضار خواهد رسید. در این گزارش حتی راهکارهای حل مشکلات و خرابی ها و برآورد های اولیه مالی نیز گنجانده شده است تا مخاطبان امکان تصمیم گیری بهتر راجع به شرایط ملک را داشته باشند.

این گزارش برای کسانی که مایل به خرید یک ملک هستند بسیار کاربردی است و برای هیئت مدیره ساختمان نیز جهت سیاست گزاری های کلان و برنامه ریزی تعمیرات قابل استناد می باشد.

ارائه خدمات حقوقی و تدوین اساسنامه، آئین نامه ها و فرآیندهای اجرایی در مجتمع های تحت مدیریت هلدینگ طاها
ارائه خدمات حقوقی و تدوین اساسنامه، آئین نامه ها و فرآیندهای اجرایی در مجتمع های تحت مدیریت هلدینگ طاها

2. خدمات حقوقی و تدوین اساسنامه اختصاصی و آئین نامه ها و فرآیندهای اجرایی

بی تردید هر ساختمان یا مجتمع جهت اداره هرچه بهتر نیازمند ارکان و ساختارهایی است. یکی از مهمترین ارکان مدیریت ساختمان تهیه و تدوین اساسنامه ای جامع مطابق شرایط و سطح فرهنگ آن ساختمان است.

تیم حقوقی گروه طاها با استفاده از تجارب سازمانی و پروژه های متنوع اقدام به تدوین اساسنامه ای جامع مطابق با نیازهای ساختمان شما خواهد کرد. همچنین برگزاری جلسات مجامع عمومی، انتخابات و پیگیری های حقوقی جهت وصول شارژ از دیگر خدمات پکیج حقوقی گروه طاها می باشد.

استقرار سامانه اطلاع رسانی، نرم افزار مدیریت ساختمان، آموزش و فرهنگ سازی در مجتمع های تحت مدیریت هلدینگ طاها
استقرار سامانه اطلاع رسانی، نرم افزار مدیریت ساختمان، آموزش و فرهنگ سازی در مجتمع های تحت مدیریت هلدینگ طاها

3. استقرار سامانه اطلاع رسانی، نرم افزار مدیریت ساختمان، آموزش و فرهنگ سازی

رکن تاثیرگذار در حفظ آرامش هر ساختمان فرهنگ است. ساکنین با تحصیلات و جایگاه های اجتماعی متفاوت در یک ساختمان در کنار هم قرار می گیرند. عاملی که سبب حفظ حسن همجواری خواهد شد فرهنگ است.

هلدینگ طاها در ساختمان های خود تلاش بسیاری جهت ارتقا فرهنگ آپارتمان نشینی از طریق فعالیت هایی شامل تدوین و پخش بروشورهای اموزشی، ایجاد محتوا در فضای مجازی، برگزاری جلسات خصوص و عمومی انجام میدهد. بی تردید امور فرهنگی مسیری پیوسته و گام به گام جهت نیل به اهداف متعالی است.

کارشناسی ملک، مدیریت فروش، اجاره داری و نقل و انتقالات در مجتمع های تحت مدیریت هلدینگ طاها - مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
کارشناسی ملک، مدیریت فروش، اجاره داری و نقل و انتقالات در مجتمع های تحت مدیریت هلدینگ طاها – مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ

4. کارشناسی ملک، مدیریت فروش، اجاره داری و نقل و انتقالات 

– در هر مجتمع بسته به فرهنگ و نیازهای بهره برداران و ساکنین، اقدامات و فعالیت هایی برنامه ریزی و اجرایی میگردد اما یکی از مشکلات و دغدغه های مالکین و هیئت مدیره مجتمع ها، فروش و نقل و انتقالات متعدد در قالب اجاره داری و … است که باعث میشود انرژی و وقت زیادی را از تیم مدیریتی جهت آشنایی بهره بردار جدید با قوانین و مقررات بگیرد.

هلدینگ طاها با توجه به تیم کارشناسی و متخصص خود در زمینه بازاریابی و فروش و دایره گسترده دپارتمان های در حال همکاری با شرکت، بالاخص در شمال تهران و مناطق یک الی سه، خدمات مدیریت نقل و انتقالات را در مجتمع ها انجام میدهد که این باعث شده است هرگونه جابجایی بر مبنای فرآیندها و آئین نامه ها در کوتاه ترین زمان صورت پذیرد و بهره برداران و ساکنین جدید با توجه به فرهنگ مجتمع گلچین گردند.

– خدمتی خاص جهت آشنایی با بخش هایی که از دید شما پنهان مانده. هر ساختمان دارای پیچیدگی و نقاط ضعف و قوت متفاوتی است. آنچه عموم مردم در زمان خرید ملک مورد توجه قرار می دهند مبلغ و ظواهر معماری است. در بخش کارشناسی ملک امکان مقایسه چند پروژه را جهت انتخاب بهترین ملک متناسب با نیازهای خود خواهید داشت.

مزایا و معایب ساختمانی با موتورخانه مرکزی و سیستم پکیج چیست؟ در شرایط برابر کدام امکانات در مشاع می تواند ارزش افزوده برای ملک ایجاد نماید؟ با کارشناسی ملک امکان دریافت گزارشی از هزینه های استهلاکی ساختمان که در آینده با آن مواجه خواهید شد را برایتان اشکار خواهیم کرد.

مدیریت مجتمع و بازسازی و نوسازی مشاعات در بخش های ابنیه، تاسیسات، نازک کاری و دکوراسیون داخلی - مدیریت ساختمان و ارائه خدمات هتلینگ
مدیریت مجتمع و بازسازی و نوسازی مشاعات در بخش های ابنیه، تاسیسات، نازک کاری و دکوراسیون داخلی – مدیریت ساختمان و ارائه خدمات هتلینگ

مدیریت ساختمان و طراحی و تجهیز مشاعات ساختمان ها

1. بازسازی و نوسازی ابنیه

برای ساختمان هایی که نیاز به بازسازی و نوسازی در بخش های ابنیه و معماری دارند متخصصان دکوراسیون داخلی گروه طاها بهترین پیشنهادات را ارائه خواهند داد.

2. بازسازی و نوسازی تاسیسات

بازسازی و نوسازی تاسیسات شامل اورهال دیگ های بخار، اصلاحات در لوله کشی ها، اسیدشویی منابع و رفع نشتی های موجود در موتورخانه سبب ارتقا راندمان سیستم ها و کاهش مصرف انرژی خواهند شد.

3. مشاوره و مهندسی خرید

هر فضا جهت بهره برداری نیازمند امکانات خاص خود می باشد. در بخش مشاوره و مهندسی خرید، با طراحی فضاها و اعلام نیازهای سخت افزاری بهترین تجهیزات را از معتبرترین برندها برایتان تهیه خواهیم کرد.

ارائه کامل خدمات هتلینگ توسط تیم های تخصصی و آموزش دیده هلدینگ طاها در برج ها و مجتمع های لوکس و لاکچری
ارائه کامل خدمات هتلینگ توسط تیم های تخصصی و آموزش دیده هلدینگ طاها در برج ها و مجتمع های لوکس و لاکچری

مدیریت مجتمع های لوکس با خدمات VIP هلدینگ طاها

ارائه کامل خدمات هتلینگ در مجتمع های فاخر، لوکس و لاکچری

1. خدمات هتلینگ هلدینگ طاها

ساختمانی برند خواهد شد که در کنار استفاده از تجهیزات و مصالح برند امکان ارائه خدمات برند را به بهره برداران خود فراهم آورد. امروزه بسیاری از پروژه ها که توسط سازندگان برتر و معماران صاحب نام طراحی و ساخته می شوند دارای امکانات خاص و متنوعی هستند.

راهبری و اداره این تجهیزات جهت ایجاد محیطی در سطح هتل نیازی است که بیش از قبل مورد توجه قرار گرفته است. گروه طاها امکان تبدیل ساختمان شما را به یک هتل آپارتمان فراهم ساخته است.

مدیریت ساختمان و ارائه کامل خدمات هتلینگ و VIP در مجتمع های فاخر، لوکس و لاکچری
مدیریت ساختمان و ارائه کامل خدمات هتلینگ و VIP در مجتمع های فاخر، لوکس و لاکچری

2. لذت زندگی و چشیدن رایحه آرامش با خدمات VIP مدیریت ساختمان هلدینگ طاها

شرایط خاص و نیازهای جدید باعث شده بخشی از مشتریان ما به مجتمع خود به عنوان محیطی شهرگونه بیندیشند. در اختیار داشتن امکاناتی مانند زمین های بازی و ورزش، سینما، کافی شاپ، لابی مجلل، استخر و سونا، کارواش و ده ها امکانات دیگر عملا یک مجتمع را تبدیل به شهری در مقیاس کوچک نموده.

اداره این محیط توسط تیمی حرفه ای از گروه طاها صورت خواهد گرفت. امکان برگزاری مسابقات و رویدادهای مناسبتی در ساختمان، برگزاری فعالیت های هنری و فرهنگی، تئاتر و نمایش آپارتمانی، برگزاری کنسرت های اختصاصی، نمایشگاه و ده ها برنامه مفرح دیگر باعث میشود برای هیچ نیازی مجتمع خود را ترک نکنید. ما امکانات شهری را به مجتمع شما می آوریم.

3. آموزش سازمانی در هلدینگ طاها یک الزام شیرین برای همه پرسنل مدیریت ساختمان است

چالشی که سالهاست دست اندرکاران صنعت ساختمان با آن دست به گریبان هستند یافتن نیروهایی متخصص در زمینه مدیریت و راهبری ساختمان است. نبود مراکز آموزش کافی ما را بر آن داشت تا با ایجاد دپارتمان آموزش نیروهای متخصص را جهت پروژه های خود و سایر متقاضیان دریافت خدمات تربیت نماییم.

اگر شما به عنوان یک فرد علاقه مند به کار در حوزه خدمات و تشریفات ساختمان هستید با گذراندن دوره های آموزشی در بخش های لابی من، حراست، مدیریت ساختمان و … میتوانید در موقعیت های مناسب شغلی استخدام شوید.

همچنین برای مجتمع ها و ارگان های بزرگ نیز امکان تربیت و استخدام نیروهای انسانی مورد نیاز را خواهیم داشت تا کارفرمای محترم مطابق نیازهای سازمان خود در کوتاه ترین زمان ممکن از پرسنل متخصص استفاده نماید.

مدیریت ساختمان و فراهم آوردن امکانات رفاهی و ارائه خدمات هتلینگ در مجتمع های مسکونی
مدیریت ساختمان و فراهم آوردن امکانات رفاهی و ارائه خدمات هتلینگ در مجتمع های مسکونی

فراهم آوردن امکانات رفاهی و ارائه خدمات هتلینگ در مجتمع های مسکونی

بل بوی | بل من و نقش آن در امنیت و آسایش ساکنین و مدیریت مجتمع مسکونی

گاهی بنا به نیاز، نیروهایی به بخش خدمات رفاهی اضافه می‌شوند. در این میان بل‌بوی از رایج‌ترین پست‌های خدمات رفاهی است. در مجتمع‌های مسکونی عموما بل‌بوی وظیفه حمل بار برای ساکنین مجتمع را دارد.

عملا با حضور بل بوی ورود کلیه پیک ها و مجموعه های خدماتی به درب منزل ساکنین مدیریت میشود که این موضوع ضمن افزایش آسایش و آرامش ساکنین و بهره برداران، باعث افزایش امنیت و آرامش خاطر واحدها میشود.

بل‌بوی نیز مانند دیگر پرسنل هلدینگ طاها، آموزش‌دیده و در نوع خود از بهترین‌ها هستند.

 • تشریفات و خوش آمدگویی

یکی از وظایف بل بوی، این نیروی ارزشمند در بخش خدمات رفاهی مجتمع‌های مسکونی، خوش‌آمدگویی و راهنمایی ساکنین جدید و نشان دادن تمامی امکانات مجتمع به آنهاست.

همچنین بل بوی در مجتمع های تحت مدیریت هلدینگ طاها مسئول انجام برخی سرفصل های تشریفات نیز میگردد که این امر باعث میشود افرادی با تجربه و با روابط عمومی بالا در این جایگاه قرار گیرند که این امر توسط تیم مدیریتی و منابع انسانی شرکت در استخدام ها برگزاری سرفصل ها و دوره های آموزشی ضمن خدمت، برای پرسنل لحاظ گردیده است.

البته بل‌بوی وظیفه حفاظت از اموال عمومی ساختمان را نیز به عهده دارد . مثلا در هنگام جابه‌جایی و اسباب‌کشی ساکنین، وظیفه دارد تا نظارت کامل داشته تا آسیبی به در، دیوار، آسانسور و … وارد نشود.

 • جابجایی و حمل بار ساکنین توسط بل بوی

از مسئولیت‌های اصلی بل‌بوی می‌توان به جابه‌جایی و کمک رساندن در حمل بار به ساکنین و میهمانان اشاره کرد.

در حقیقت بل‌بوی وظیفه دارد به محض ورود ساکنین از درب مجتمع در صورتی که باری در دست دارد به او کمک کند. ماهیت وجودی این نیرو اساسا در راستای تامین رفاه و آسایش ساکنین است تا خاطرشان از اینگونه موارد آسوده باشد.

 • با حضور بل بوی در مجتمع های تحت مدیریت هلدینگ طاها، ورود پیک به طبقات ممنوع است.

از آنجا که هیچگونه نیرویی از بیرون مجتمع مجاز به حضور در طبقات و واحدها نیست از اصلی‌ترین وظایف بل‌بوی، رساندن مرسولات از لابی به واحد‌ها می‌باشد. اگر پیکی وارد ساختمان شود و کالایی با خود داشته باشد بل‌بوی وظیفه دارد تا کالا را از پیک گرفته و تحویل ساکن دهد. این امر، از ورود افراد غریبه به ساختمان جلوگیری کرده و امنیت مجتمع را چندین برابر خواهد کرد.

ارائه خدمات کارواش در محل برای مجتمع های تحت مدیریت هلدینگ طاها - مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
ارائه خدمات کارواش در محل برای مجتمع های تحت مدیریت هلدینگ طاها – مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
ارائه خدمات کارواش (روشویی، جارو، واکس و …) در محل مجتمع ها

کارواش در محل یکی از خدمات هلدینگ طاها است. تصور کنید در یک روز گرم تابستان، یادتان می‌افتد که ماشین‌تان نیاز به شست‌شو دارد، اما فکر این تحمل ترافیک در هوای گرم و رفتن به کارواش، خود به خود شما را از شستن ماشین منصرف می‌کند. اینجاست که اگر گزینه کارواش در محل برایتان فراهم باشد، انگار بار بزرگی از دوشتان برداشته خواهد شد.

نگران نباشید! هلدینگ طاها اینجا هم در کنار شماست با بهترین و تخصصی‌ترین خدمات.

 • اطمینان به نیروهای خدماتی تخصصی و حرفه ای کارواش

کارواش در محل، اگر حرفه‌ای و تخصصی انجام شود، هم مقرون به‌صرفه خواهد بود و هم می‌توانید با آسودگی خاطر، اتومبیل خود را به نیروهای خدماتی این بخش سپرده و نگران هیچ‌گونه پیش‌آمدی نباشید.

 • بکارگیری مواد مناسب جهت کارواش وتمیز کردن محیط داخلی خودروها

یکی از مهم‌ترین نکات در بحث کارواش و شست‌شوی اتومبیل، استفاده از مواد مناسب است تا آسیبی به فضای داخلی و بدنه ماشین وارد نشود. در این میان، تیم های خدماتی هلدینگ طاها با بهره گیری از کارشناسان مجرب در این زمینه و با استفاده از بهترین مواد برای شستشوی اتومبیل، تجربه‌ای خاص و جدید را برای شما به ارمغان می‌آورد تا از آرامش خود لذت ببرید.

 • صرفه‌جویی در زمان جهت کارواش و تمیز کردن محیط داخلی، خودرو شما همیشه تمیز و در خدمت است

تصور کنید جلسه بسیار مهمی پیش‌رو دارید و خودروی شما کثیف است و نیاز به شست‌وشو دارد. در چنین مواردی، زمان واقعا طلا می‌شود و طبعا امکان مراجعه حضوری به کارواش نخواهید داشت.

این سرویس هلدینگ طاها دقیقا برای چنین مواردی بسیار کاربردی است. چرا که به نوعی برای شما زمان می‌خرد تا بتوانید فارغ از اینگونه دغدغه‌ها به دیگر امور خود بپردازید.  

لاندری و خشکشویی در مجتمع های مسکونی و نقش آن در ارائه خدمات هتلینگ
لاندری و خشکشویی در مجتمع های مسکونی و نقش آن در ارائه خدمات هتلینگ
لاندری و خشکشویی در مجتمع های مسکونی و نقش آن در ارائه خدمات هتلینگ هلدینگ طاها

شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که خدمات لاندری یا همان خشکشویی قرار است چگونه قرار در یک مجتمع مسکونی به ساکنین سرویس دهد؟ اگر بخواهید لباس‌ها یا هر چیز دیگر را شخصا به خشک‌شویی ببرید قطعا زمان زیادی را از شما خواهد گرفت.

هلدینگ طاها با اضافه کردن سرویس لاندری و خشک‌شویی، گامی جدید در جهت تامین رفاه شما عزیزان برداشته است.

لزوم بکارگیری مواد مناسب در واحد لاندری

نکته مهم در شست‌وشوی البسه، استفاده از مواد شوینده مناسب است تا به بافت لباس و پارچه آسیبی وارد نشود. گروه نسیم تمامی موارد در این بخش را مدنظر قرار داده تا بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را در اختیار شما قرار دهد.

لاندری و خشک شویی بخش غیر قابل تفکیک در خدمات هتلینگ 

تیم های هلدینگ طاها هدف اصلی خود را بر آسایش و رفاه ساکنین متمرکز کرده و همواره در تلاش بوده است تا مجتمع‌های مسکونی تحت نظارت خود را، تبدیل به هتلی بی‌نظیر برای ساکنین کند.

در حقیقت ارائه سرویس‌های جانبی نظیر لاندری و خشک‌شویی در راستای ایجاد فضایی است تا شما احساس کنید همیشه ساکن هتل شخصی خود هستید. زندگی در هتل لذت‌بخش است؟ ما به شما این لذت را هدیه می‌کنیم.

لاندری و خشکشویی در مجتمع های مسکونی و نقش آن در ارائه خدمات هتلینگ
صرفه جویی در زمان، خیالتان را از شستشو و خشک شویی لباس ها، پتوها و … راحت میکنیم

قطعا بردن لباس‌ها به خشک‌شویی و تحویل حضوری آن، کاری زمان‌بر است که با توجه به مشغله‌‌های زندگی امروز، زمان ارزشی چندبرابر دارد. سرویس لاندری و خشک شویی هلدینگ طاها، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با آسودگی خاطر این نیاز خود را به گروه ما بسپارید و زمان خود را به امور مهم‌تری اختصاص دهید.  

سالن ورزشی و GYM  - با حضور مربی تخصصی بانوان و آقایان در مجتمع های تحت مدیریت هلدینگ طاها - مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
سالن ورزشی و GYM  – با حضور مربی تخصصی بانوان و آقایان در مجتمع های تحت مدیریت هلدینگ طاها – مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
سالن ورزشی GYM به همراه مربی تخصصی بانوان و آقایان در مجتمع های تحت مدیریت و خدمات هتلینگ هلدینگ طاها

باشگاه خانگی! جذاب است نه؟ بدون شک همه ما به دنبال تناسب اندام هستیم اما دغدغه‌های زندگی امروز زمانی برای رفتن به باشگاه باقی نمی‌گذارد.

حالا تصور کنید که خدمات یک سالن ورزشی درست بیخ گوش شما باشد و نیازی به خارج شدن از خانه خود نداشته باشید. دیگر بهانه‌ای برای تنبلی وجود نخواهد داشت و می‌توانید از همین فردا ورزش را شروع کنید!

سالن ورزشی - GYM به همراه مربی تخصصی بانوان و آقایان در مجتمع های تحت مدیریت و خدمات هتلینگ هلدینگ طاها
سالن ورزشی – GYM به همراه مربی تخصصی بانوان و آقایان در مجتمع های تحت مدیریت و خدمات هتلینگ هلدینگ طاها
اسپورت کوچ یا مربی ورزش

عموما مجتمع‌ها و برج‌های مسکونی لوکس، دارای کلاب یا سالن ورزشی مجهز هستند و شما می‌توانید از امکانات موجود در آن بهره ببرید. در این میان اما بعضی‌ها بدون مربی انگیزه کافی برای ورز کردن و انجام تمرینات ورزشی ندارند.

هلدینگ طاها اینجا هم کنار شماست و با همکاری با بهترین مربیان ( شنا , بدنسازی , پیلاتس و …) به شما کمک می‌کند تا از امکانات مجتمع ورزشی مجتمع به خوبی استفاده کرده و نهایت لذت را ببرید.

تجهیز سالن ورزشی

در صورتی که سالن ورزشی مجتمع شما تکمیل نباشد، تیم های تخصصی هلدینگ طاها تلاش می‌کنند تا بهترین و مجهزترین امکانات را در باشگاه خانگی شما فراهم کنند. در این زمینه می‌کوشیم تا با معرفی افراد متخصص و بهره‌گیری از برندهای مطرح، بهترین امکانات رفاهی را برای شما فراهم آوریم.

 سالن ورزشی - GYM به همراه مربی تخصصی بانوان و آقایان در مجتمع های تحت مدیریت و خدمات هتلینگ هلدینگ طاها
سالن ورزشی – GYM به همراه مربی تخصصی بانوان و آقایان در مجتمع های تحت مدیریت و خدمات هتلینگ هلدینگ طاها
پشتیبانی دستگاه‌های سالن

از آنجا که سالن‌های ورزشی، مجهز به دستگاه‌های تخصصی هستند، می‌توان گفت پشتیبانی این دستگاه‌ها حتی شاید از خرید آنها مهمتر باشد. به همین جهت هلدینگ طاها، تدابیری در زمینه پشتیبانی دستگاه‌های مذکور اندیشیده است تا در صورت نیاز تعمیر یا تعویض شوند.

سالن ماساژ و اسپا - Spa - مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
سالن ماساژ و اسپا – Spa – مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
سالن ماساژ و اسپا – Spa

با توجه به دغدغه‌های زندگی امروز، همه ما به مکانی نیاز داریم برای آرامش و بازیابی انرژی. جایی که حس و حالمان را عوض کند روحمان را سرشار. حتما با خدمات اسپا و ماساژ آشنا هستید. چیزی که بی‌تردید حس خوب زندگی را در شما ایجاد می‌کند و تجربه‌ای دلپذیر را برایتان می‌سازد.

خدمات درمانی و سلامت، ماساژ و نقش آن در خدمات هتلینگ مجتمع مسکونی

اسپا (SPA) محلی است که با بهره‌گیری از خواص درمانی آب‌ چشمه‌های معدنی که از دل طبیعت خارج به دست می‌آیند، به مراقبت، درمان و بهبود جسم و روح انسان می‌پردازد.

ماساژ نیز نوعی درمان محسوب می‌شود که توسط افراد متخصص در این زمینه انجام شده و ما با در دسترس قرار دادن آن تاثیر شگرفی در سلامت روح و جسم افراد ایجاد خواهیم کرد.

تجهیزات اسپا و ماساژ و تجهیز و دکوراسیون تخصصی در برج های لوکس و فاخر

برای هریک از خدمات اسپا بهتر است از لوازم و تجهیزات جدید استفاده شود. البته ایجاد فضایی مناسب که حس آرامش را به افراد منتقل کند، از نکات کلیدی و مهم در زمینه خدمات اسپا و ماساژ می‌باشد.

سالن ماساژ و اسپا - Spa | مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ هلدینگ طاها
سالن ماساژ و اسپا – Spa | مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ هلدینگ طاها
خدمات ماساژ توسط افراد متخصص

همیشه حضور افراد متخصص و کاردان، خاطرمان را آسوده می‌سازد. در زمینه خدمات اسپا نیز حضور افراد ماهر و باتجربه و البته دانش‌آموخته این حوزه، بسیار شایان توجه بوده و نتایج دلچسب‌تری را رقم خواهد زد.

طراحی، تجهیز و مدیریت بهره برداری سالن های سینمای تخصصی و VIP در مجتمع های مسکونی - مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
طراحی، تجهیز و مدیریت بهره برداری سالن های سینمای تخصصی و VIP در مجتمع های مسکونی – مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
سالن سینمای تخصصی و VIP در مجتمع های مسکونی

بله، خریداران و بهره برداران مجتمع های مسکونی و برج های لوکس، فاخر و لاکچری امروز دیگر فقط به دنبال واحدهای با متریال خوب نمیگردند، بلکه تامین نیازها و مایحتاج روزمره تا برنامه ریزی مجتمع برای اوقات فراغت کلیه اعضای خانواده با سنین مختلف نیز جزو آیتم های اصلی خانواده ها برای هرگونه خرید و حضور در این مجتمع ها میباشد.

طراحی، تجهیز، راه اندازی و مدیریت بهره برداری سالن سینمای تخصصی مجتمع، جزو یکی از این موارد میباشد که سازندگان با توجه به این نیاز، امروزه در مجتمع های خود طراحی و فضایی را به آن اختصاص میدهند.

هلدینگ طاها با تجربه بیش از دو دهه فعالیت در مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری و ارتباط مستمر با برندهای داخلی و خارجی، طبق نیاز مجتمع اقدام به تجهیز و بهره برداری سالن سینما مینماید و برای بهره برداری نیز ضمن تدوین آئین نامه اجرایی اختصاصی، فرم ها و فرآیندهای مربوطه را در مجتمع جاری و پیاده سازی مینماید.

سالن بیلیارد، بازی های فکری و خدمات مدیریت ساختمان جهت برگزاری دورهمی های بازی محور - خدمات هتلینگ
سالن بیلیارد، بازی های فکری و خدمات مدیریت ساختمان جهت برگزاری دورهمی های بازی محور – خدمات هتلینگ
سالن بیلیارد، بازیهای فکری و خدمات مدیریت ساختمان جهت برگزاری دورهمی های بازی محور

طراحی، تجهیز، راه انداری و مدیریت بهره برداری سالن بیلیارد و برگزاری بازیهای دسته جمعی فکری و دورهمی های بازی محور نیز یکی از خدمات اختصاصی و در راستای تکمیل زنجیره خدمات هتلینگ هلدینگ طاها است که در مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری پیاده سازی شده و شاهد استقبال و رضایت ساکنین و کلیه اعضای خانواده با سنین مختلف از این ابتکار و مدیریت صحیح و اصولی توسط هلدینگ طاها هستیم.

مدیریت مهد کودک داخلی مجتمع با حضور مربیان دانش آموخته | مدیریت ساختمان و ارائه خدمات هتلینگ
مدیریت مهد کودک داخلی مجتمع با حضور مربیان دانش آموخته | مدیریت ساختمان و ارائه خدمات هتلینگ
مدیریت مهدکودک داخلی مجتمع مسکونی با حضور مربیان دانش آموخته

یکی از دغدغه های اساسی به ویژه برای خانواده هایی که کلیه اعضای خانواده مشغول به فعالیت ها و برنامه های روزانه خود هستند. سپردن فرزندان و کودکان به مکانی است که علاوه بر سپری شدن زمان، کودک باری نموده و در کنار بازی آموزش های بازی محوری را هم فرا گیرد. بدیهی است مهدکودک های داخلی مجتمع به هیچ وجه جایگزین فضاهای آموزشی تخصصی نیست اما به خانواده ها کمک میکند که همیشه بتوانند در ساعات مختلف روز فرزندان خود را به محلی مطمئن با حضور مربیان متخصص بسپارند.

هلدینگ طاها در مجتمع های مسکونی، اداری، ویلایی و تجاری نسبت به طراحی، تجهیز و مدیریت بهره برداری فضاهای مهدکودک و بازی محور میپردازد.

مدیریت خدمات مراقبت از سالمندان مجتمع مسکونی با بهره گیری از مجموعه های تخصصی و دارای صلاحیت - مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
مدیریت خدمات مراقبت از سالمندان مجتمع مسکونی با بهره گیری از مجموعه های تخصصی و دارای صلاحیت – مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ
مدیریت خدمات مراقبت از سالمندان مجتمع مسکونی با بهره گیری از مجموعه های تخصصی و دارای صلاحیت

در سالهای اخیر بیش از گذشته دغدغه مراقبت از سالمندان در خانواده ها به واسطه شیوع ویروس کرونا ایجاد شده است. سالمندان نیاز به مراقبت های خاص خود هستند و لازم است برخی از کنترل های سلامت محور در محل زندگی توسط پرستاران و دانش آموختگان پزشکی انجام شود که در اسرع وقت اقدامات مورد نیاز صورت پذیرد.

هلدینگ طاها با بهره گیری از شرکت ها و مجموعه های تخصصی و معتبر این امکان را فراهم آورده است که در مجتمع های مسکونی، زنجیره کامل خدمات هتلینگ را برای این عزیران فراهم آورد.

آری وقتی ما در هلدینگ طاها خدمات هتلینگ جامع و VIP را در مجتمع شما پیاده سازی نماییم برای کلیه عزیزان به ویژه سالمندان و عزیزانمان در هر خانواده برنامه ریزی مینماییم بطوریکه شما رایحه آرامش را با این خدمات استشمام نمایید.

جدول رتبه بندی سطح مجتمع های مسکونی و خدمات قابل ارائه هلدینگ طاها
*. انتخاب هر یک از ردیف های خدماتی، مطابق با مشخصات، مشاعات و درخواست ساکنین مجتمع امکانپذیر میباشد.
ردیفخدماترتبه   مجتمع
VIPABCD
1مدیر اجرایی (نظارت دوره ای بر عملکرد مدیر و کلیه پرسنل   شرکت)هفتگی / اکسپرسهفتگیدو هفتگیماهیانه
2مشاوره   حقوقی
(تهیه و تدوین اساسنامه اختصاصی مجتمع و آئین نامه های اجرایی مشاعات)
3پیاده   سازی سامانه ها و اپلیکیشن های تخصصی
(مدیریت جمع آوری شارژ، رزرو مشاعات، اطلاع رسانی داخلی، گزارشات مالی و …)
اکسلاکسل
4مدیر ساختمانتمام وقتتمام وقت3 روز در هفته2 روز در هفتهیک روز در هفته
5حسابدارتمام وقتتمام وقتپاره وقت
6سرایدارتمام وقتتمام وقتتمام وقتتمام وقت
7لابی من / لابی وومنسه شیفت / تمام وقتسه شیفت / تمام وقتیک شیفت / صبح یا شب
8حراست / نگهبانیسه شیفت / تمام وقت
9خدمات و نظافت مشاعاتتمام وقتتمام وقتهفتگیدو هفتگیماهیانه
10سرویس و   نگهداری تاسیسات مکانیکال
(موتورخانه / پمپ خانه)
تمام وقت   /
منطبق با مشخصات مجتمع
دو هفتگیماهیانهماهیانهماهیانه
11سرویس و   نگهداری تاسیسات الکتریکال
(مشاعات / سامانه BMS)
تمام وقت   /
منطبق با مشخصات مجتمع
دو هفتگیماهیانهماهیانهماهیانه
12بل بوی / بل منتمام وقتساعات اداری
13سرویس و نگهداری سیستم اعلام و   اطفاء حریقهفتگیدو هفتگی
14رسیدگی به فضای سبز (کارشناس   گیاه پزشکی)تمام   وقت /
منطبق با مشخصات مجتمع
دو هفتگیماهیانه
15سرویس و نگهداری آسانسورهفتگی / اکسپرسدو هفتگی / اکسپرسماهیانهماهیانهماهیانه
16مدیریت   نقل و انتقالات منطبق با قوانین مجتمع
(فروش یا اجاره واحدها)
17لاندری / خشکشویی
18خانه داری
19سرویس و   نگهداری مشاعات آبی (استخر، سونا، جکوزی و …)
20امکان ارائه خدمات تعمیر و   دکوراسیون داخلی مجتمع و واحدهای اختصاصی
21سرویس، نگهداری و مدیریت سالن   جیم
22سرویس، نگهداری و مدیریت سالن   بیلیارد
23سرویس، نگهداری و مدیریت سالن   سینما
24مربی مهد کودک داخلی مجتمع
25مربی سالن ماساژ آقایان و   بانوان
26ارائه خدمات مراقبت از سالمندان   یا کودکان
27برگزاری   مراسم و میهمانی های خصوصی ساکنین مجتمع
(با انتخاب منوی اختصاصی از سوی درخواست کننده)

نکته مهم درخصوص جدول مدیریت ساختمان و سطوح رتبه بندی:

انتخاب هر یک از ردیف های خدماتی صرف نظر از سطوح خدماتی ذکر شده و مطابق با مشخصات و مشاعات مجتمع امکانپذیر میباشد.


مدیریت ساختمان، بهره برداری و رونق بخشی به کاربری های مسکونی، اداری، تجاری و چند منظوره دارای نکات متعددی است که پیشنهاد می نماییم مقالات وب سایت را مطالعه فرمایید. همچنین جهت ثبت درخواست مدیریت مجتمع خود توسط هلدینگ طاها فرم درخواست مدیریت ساختمان را تکمیل نمایید.

ویدیو معرفی خدمات شرکت مدیریت و نگهداری ساختمان و خدمات هتلینگ | هلدینگ طاها