پاسخ به سئوالات متداول دانش پذیران

 

از زمان ثبت نام و حضور در هر یک از کارگاه های آموزشی و دوره های کوتاه مدت و بلند مدت آکادمی طاها ، جزوی از خانواده بزرگ هلدینگ طاها میشوید و صمیمانه پاسخگوی سئوالات شما هستیم.
 
بوت کمپ های آکادمی طاها چه زمانی برگزار میشود ؟

آکادمی طاها اولین مجموعه تخصصی آموزش علوم مهندسی مهارت پرور، پول ساز، خلاقانه و نوین در ایران است. بوت کمپ های آکادمی طاها هر ساله در پایان فصل بهار برگزار میگردد که آموزش های جذاب را در کنار حال خوب طبیعت با تمام وجود تجربه نمایید.

آیا پس از گذراندن دوره ها میتوانم در هلدینگ طاها مشغول به کار شوم ؟

دوره های آموزشی تخصصی مهارت پرور آکادمی طاها به گونه ای طراحی شده است که دانش پذیر بتواند پس از گذراندن این دوره ها بصورت خودکار جذب بازار کار شده و یا بصورت شخصی به ارائه خدمات مهندسی، تحلیلی و … بپردازد. اما بدون شک دانش پذیران آکادمی طاها اولویت نخست جذب در هلدینگ طاها را خواهند داشت.

آیا برای ثبت نام در دوره های آموزشی گزینشی وجود دارد؟

بله. تمام دانش پذیران به تناسب دوره مورد نظرشان، توسط مشاوران موسسه ارزیابی و راهنمایی شده و در صورت تایید، در دوره آموزشی ثبت نام میشوند.

آیا در انتهای دوره آموزشی مدرک معتبر به دانش پذیر داده می شود؟

بله. کلیه دانشجویانی که طبق مقررات آموزشی آکادمی طاها، دوره را به انتها رسانده و در آزمون کتبی و عملی نمره قبولی کسب نمایند، مدرک معتبر خواهند گرفت.

نحوه پرداخت شهریه دوره ها به چه صورت می باشد؟

متقاضیان دوره ها می توانند با استفاده از خدمات اینترنتی و ثبت نام به صورت آنلاین نسبت به پرداخت وجه شهریه اقدام و تصویر فیش واریزی را در فرم ثبت نام الصاق و ثبت نام دوره مورد نظر خود را قطعی نمایند.