مشکلات دانشجویان و فارغ التحصیلان برای ورود به بازار کار

ویژگی های دوره های مهارت پرور آکادمی طاها

برای افزایش درآمد نیاز به افزایش مهارت های پول ساز داری

آکادمی طاها بعنوان مرکز آموزش مهارت های مهندسی پول ساز در ایران با هدف برآورده نمودن نیاز سازمان ها، مدیران، متخصصین، دانشجویان و کلیه علاقمندان به صنعت ساختمان، جهت توانمندسازی و کسب آموزش های مهارت پرور و پول ساز ، اقدام به برنامه ریزی و برگزاری دوره ها و سمینارهای آموزشی مرتبط با حوزه های فعالیتی در صنعت ساختمان نموده است. این مرکز تاکنون موفق به برگزاری بیش از 100 دوره آموزشی حضوری و آنلاین در حوزه های مدیریتی، فنی مهندسی، کوچینگ، بوت کمپ های مهندسی و … شده است. 

آکادمی هلدینگ طاها | دوره های آموزشی مهارت پرور مهندسی پول ساز در ایران

شما می توانید از طریق بخش تقویم آموزشی آکادمی طاها، از آخرین دوره های آموزشی با خبر شده و دوره های خود را به صورت حضوری و یا غیر حضوری سپری و مدرک معتبر دریافت نمایید. در کلیه دوره ها تلاش شده از اساتید مجرب و خبره استفاده شده و با بهره گیری از دانش روز و فناوری اطلاعات ، مفاهیم و مطالب آموزشی را به خوبی به شما منتقل نماییم.

این شعار ما در آکادمی طاها است که شما اگر فقط علاقمند به حوزه مهندسی هستید و انگیزه لازم برای آموزش دیدن مهارت های پول ساز را دارید میتوانید با گذراندن دوره های آموزشی کاملا کاربردی آکادمی طاها، مسیر چندین ساله در دانشگاه ها را که وقتی وارد بازار کار میشوید متوجه نواقص و کمبودهای علمی و عملی خود در مسیر علم آموزی در دانشگاه ها میشوید را در مدت کوتاهی طی نموده و ضمن بهره گیری از دانش خود برای کسب درآمد، مدرک معتبر هلدینگ طاها را دریافت نمایید و اگر جزو بهترین های دوره باشید در هلدینگ طاها مشغول بکار شوید.