مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران - هلدینگ طاها

مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران - هلدینگ طاها


مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران

در این مقاله قصد داریم مجتمع های تجاری – تفریحی در حال ساخت تهران را به شما معرفی نماییم. هلدینگ طاها در بخشی از این مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران بعنوان مشاور راه اندازی و بهره برداری در حال فعالیت میباشد.

مهم‌ترین اصلی که کسب‌وکار باید در یک بازاریابی موفق رعایت کند دسترسی به اطلاعات صحیح مشتریان بالقوه است. در همین راستا نیز مسلماً بزرگ‌ترین طرح‌ها و پروژه‌های ساختمانی ازجمله پروژه‌های ساخت برج‌های اداری و تجاری می‌توانند جزو بهترین گزینه‌ها برای شما باشند. چراکه علاوه بر اینکه یک عمده‌فروشی موفق و با بازه‌ی درآمدی بالا را تجربه می‌کنید، در کارنامه خود فرصت همکاری در پروژه‌های بزرگ را نیز خواهید داشت.

مسلماً استفاده از یک بانک اطلاعاتی معتبر و جامع از پروژه‌های در حال ساخت می‌تواند کاراترین رویه در جهت یک بازاریابی موفق باشد. در همین راستا گروه طاها بزرگ‌ترین بانک اطلاعات در حال ساخت کشور آماده ارائه معتبرترین اطلاعاتی پروژه‌های در حال ساخت می‌باشد. حال با توجه به این مقدمه به‌عنوان مشتی از خروار شما را با چند نمونه از پروژه‌های تجاری در حال ساخت تهران آشنا و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهیم، پس با ما همراه باشید.

مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران

اطلاعات مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران به‌صورت روزانه توسط بازاریابان گروه سرمایه گذاری و فنی مهندسی طاها تهیه می‌شود و بعد از آن این اطلاعات به دست کارشناسان مجرب شرکت بار دیگر ارزیابی می‌شوند و به‌صورت دسته‌بندی‌شده و طبقه‌بندی‌ شده پس از این‌که صحت اطلاعات بار دیگر تأیید شد، به دست مشتریان گرامی می‌رسد.

 

۱. برج تجاری اداری آرتمیس | مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران

یکی از مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران برج تجاری اداری آرتمیس است. پروژه تجاری اداری آرتمیس در زمینی به مساحت 30 هزار و 388 و با زیربنای 365 هزار مترمربع، تصویر یک کشتی بزرگ و باشکوه را در ذهن تداعی می‌کند. این برج در شمال دریاچه چیتگر در منطقه 22 شهرداری تهران قرارگرفته و دارای کاربری‌های مختلفی می‌باشد. این مجموعه که از 6 برج مجزا تشکیل‌شده دارای خدماتی ازجمله تاکسی هوایی، مرکز همایش‌های بین‌المللی، سینما، شهربازی، هایپرمارکت، مجموعه‌های ورزشی شامل استخر، سونا و بدن‌سازی، فودکورت، رستوران‌های بین‌المللی و … می‌باشد.

درواقع برج‌های مجموعه آرتمیس بعنوان یکی از مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران، دارای 7 طبقه پارکینگ و 4 طبقه تجاری بوده و دیگر طبقات دارای کاربری اداری می‌باشند. آرتمیس دارای پنج قطعه مجزا و شش برج است که هر قطعه دارای سند و پروانه مستقل می‌باشد. هر برج چهار طبقه تجاری دارد و مابقی طبقات آن اداری هستند. برای هر بلوک نیز هفت طبقه پارکینگ در نظر گرفته‌شده که مجموعاً گنجایش حدود چهار هزار خودرو را دارد.

مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران - برج تجاری - اداری آرتمیس
مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران – برج تجاری – اداری آرتمیس

بلندترین برج این مجتمع ۳۲ طبقه و کوتاه‌ترین برج آن ۲۵ طبقه (با احتساب ۷ طبقه پارکینگ) است که قرارگیری برج‌های مذکور به‌صورت یکپارچه، ساختار کلی آرتمیس را شکل می‌دهد. تمامی برج‌ها به یکدیگر متصل بوده و به‌صورت یکپارچه، مجتمع را تشکیل می‌دهند. با توجه به ‌قرار داشتن این پروژه در منطقه‌ای که قرار است قطب گردشگری تهران باشد، هدف اصلی آن، فراهم کردن امکانی برای تجارت توأم با تفریح است.

امکانات بی‌نظیر این پروژه شامل موارد ذیل می‌باشد:

 • تاکسی هوایی
 •  مرکز همایش‌های بین‌المللی، سینما، شهربازی، هایپر مارکت
 •  مجموعه‌های ورزشی (استخر، سونا و بدن‌سازی)
 •  فودکورت، رستوران‌های بین‌المللی متنوع و VIP با بهره‌مندی از چشم‌انداز دریاچه چیتگر

موقعیت مکانی برج آرتمیس

تهران، انتهای بزرگراه شهید همت، دریاچه شهدای خلیج‌فارس (دریاچه چیتگر)

 

۲. مجتمع تجاری اداری رزمال | مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران

یکی دیگر از مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران مجتمع تجاری اداری رزمال است. این مجموعه دارای 25 طبقه بوده و در مساحتی به وسعت 200000 مترمربع در منطقه 22 اجرا و ساخته‌شده است. طبقات این مجموعه دارای کاربری‌هایی ازجمله تجاری، اداری و ورزشی می‌باشد.

ماهیت مجموعه‌ی تجاری، اداری، خدماتی و فرهنگی رزمال مبتنی بر مرکز خرید واحدهای تجاری، سالن‌های سینما و کنسرت رستوران‌ها و فود کورت، روف گاردن، سالن‌های بیلیارد و بولینگ و آیس رینک، فضای بازی کودکان، استخر و سونا، سالن‌های ورزشی، تالارهای پذیرایی و همایش، فضاهای بورس کالا، واحدهای اداری، خدماتی و درمانی و … می‌باشد.

مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران - مجتمع تجاری اداری رز مال
مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران – مجتمع تجاری اداری رز مال

امکانات بی‌نظیر این پروژه شامل موارد ذیل می‌باشد:

 • ۵ طبقه منفی مشتمل بر پارکینگ، استخر و کارواش
 • سالن‌های سینما و کنسرت
 •  رستوران‌ها و فود کورت
 • ۵ طبقه تجاری، فرهنگی، ورزشی و شامل سالن‌های چندمنظوره و هایپرمارکت (مجموعه تجاری)
 •  چشم‌انداز کامل دریاچه، آبشار تهران و پارک جنگلی چیتگر
 • روف گاردن

موقعیت مکانی مجتمع تجاری اداری رز مال

انتهای اتوبان همت بعد از آزادراه آزادگان، بزرگراه خرازی، جنب بیمارستان تریتا

 

۳. پروژه تجاری اداری آیرانا | مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران

یکی دیگر از مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران مجتمع تجاری اداری آیرانا است. پروژه تجاری و اداری آیرانا به‌عنوان بلندمرتبه‌ترین برج اداری و تجاری منطقه ۲۲، در استثنائی‌ترین مکان منطقه ۲۲ قرارگرفته است که با دسترسی از چهار طرف به موقعیتی ممتاز تبدیل‌شده و با چشم‌انداز همیشگی خود به دریاچه زیبای چیتگر و پارک مجاور آن آینده‌ای فوق‌العاده درخشان را در انتظار دارد. پروژه تجاری و اداری آیرانا با ۳۴ طبقه و مساحت ۷۲۰۰ مترمربع، بلندمرتبه‌ترین سازه تجاری و اداری منطقه بوده که با پیش‌بینی گنجایش ۲۲۰۰ دستگاه خودرو، نیازهای خدمات شهری را به‌خوبی برآورده می‌نماید.

مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران - پروژه تجاری اداری آیرانا
مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران – پروژه تجاری اداری آیرانا

این پروژه به دلیل نزدیکی به بزرگراه همت و حکیم ازنظر راه دسترسی به شرق تهران و مرکز شهر و کرج موقعیت مناسبی دارد. به دلیل واقع‌شدن مجموعه در منطقه با بافت نو، پیش‌بینی ارتباطات مناسب شهری و طراحی و اجرای شریان‌های حیاتی شهری مطابق آخرین ضوابط مصوب انجام‌شده است.

پروژه تجاری و اداری آریانا به‌عنوان طرح‌های ملی موجود در منطقه ۲۲ سایر طرح‌های تفریحی و گردشگری حاشیه دریاچه چیتگر و داخل پارک، پروژه احداث ۳۰۰۰ هکتار مجموعه تفریحی گردشگری در قسمت بالادست و ضلع شمالی منطقه ۲۲، باغ گیاه‌شناسی، پارک فناوری، مسیل وردآورد و غیره همگی از نقاط قوت موجود و در دست مطالعه در منطقه ۲۲ می‌باشند.

امکانات بی‌نظیر این پروژه شامل موارد ذیل می‌باشد:

 • دوربین مداربسته سالن
 • مجهز به سیستم اطفا حریق
 • پارکینگ و تأسیسات
 • بر اساس برآورد صورت گرفته، ۲۲۰۵ پارکینگ برای این مجموعه ساخته خواهد شد.
 • ارائه واحدهای اداری، تجاری به همراه شهربازی

موقعیت مکانی برج تجاری اداری آیرانا

تهران، اتوبان همت غرب (شهید خرازی) میدان دریاچه شهدای خلیج‌فارس، بلوار شهید جوزانی

 

۴. مجتمع تجاری فرانتیوم | مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران

یکی دیگر از مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران مجتمع تجاری فرانتیوم است. این پروژه تجاری در حال ساخت دارای 13 طبقه و کاربری تجاری اداری می‌باشد. معماری این مجتمع تجاری در حال ساخت را آرشیتکت معروف فرزاد دلیری انجام داده‌اند. پروژه فرانتیوم دارای زیربنای 45000 مترمربع می‌باشد و اسکلت این پروژه از فولاد بوده و نمای آن HPL و شیشه کرتین وال است. طبقات این ساختمان لوکس در حال ساخت شامل 6 طبقه پارکینگ، 1 طبقه هایپر مارکت، 4 طبقه تجاری و 6 طبقه اداری می‌باشد.

مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران - مجتمع تجاری فرانتیوم
مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران – مجتمع تجاری فرانتیوم

در حال حاضر ۹۰ درصد پروژه پیشرفت داشته و مراحل پایانی کار را سپری می‌کند. همچنین این پروژه تجاری در حال ساخت دارای ۱۳ طبقه و کاربری تجاری اداری می‌باشد. معماری این مجتمع تجاری در حال ساخت را آرشیتکت معروف فرزاد دلیری انجام داده‌اند.

امکانات بی‌نظیر این پروژه شامل موارد ذیل می‌باشد:

 • دوربین مداربسته سالن
 • مجهز به سیستم اطفا حریق
 • پارکینگ و تأسیسات
 • ارائه واحدهای اداری و تجاری

موقعیت مکانی برج تجاری اداری فرانتیوم :

تهران، انتهای بزرگراه همت

 

۵. مجتمع تجاری اداری برزیل | مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران

یکی دیگر از مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران مجتمع تجاری اداری برزیل است. ساختمان مجتمع اداری برزیل با معماری منحصربه‌فرد خود با طراحی مرحوم مهندس بهروز احمدی؛ با سازه‌ای استوار در خیابان برزیل غربی با سرمایه‌گذاری مشترک «شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی» و «شرکت بین‌الملل ساختمان و صنعت ملی» در 16 طبقه با کاربری اداری – تجاری بنا گردیده است. مجتمع اداری در حال ساخت، ساختمانی است که با بهره‌گیری از دانش روز تلاش نموده است تا میزان مصرف انرژی را از طریق بهره بندی از مصالح نوین مدیریت نموده و اتلاف انرژی در ساختمان را به حداقل ممکن برساند.

مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران - مجتمع تجاری اداری برزیل
مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران – مجتمع تجاری اداری برزیل

این مهم در معماری ساختمان، با بهره‌گیری از دیوارهای پیرامونی دوجداره، از مصالح سبک و مقاوم به همراه یک‌لایه ضخیم پشم‌شیشه؛ و در نمای ساختمان استفاده از ورق‌های کامپوزیت، محصول کارخانه آلکوباند آلمان صورت گرفته است.

کلیه سازه نما بر اساس مبحث 6 مقررات ملی ساختمان ایران در برابر باد محاسبه و اجرا گردیده است. این برج اداری در حال ساخت، دارای شش طبقه زیرزمین است که هر طبقه در دو تراز اجراشده است. پوشش کف پارکینگ‌ها در طبقات زیرزمین با استفاده از بتن سخت و پوشش اپوکسی و کلیه ستون‌ها و دیوارها تا ارتفاع 60 سانتی‌متر با سنگ گرانیت مشکی؛ و جداره دیواره داخلی از تراز سنگ تا زیر سقف نیز به‌منظور امکان شستشو و عدم جذب آلودگی با رنگ مقاوم کاسماتیک قاب‌بندی و پوشیده شده است.

این پروژه بعنوان یکی از مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران ، در طبقه همکف دارای یک سرسرای مجلل ورودی مجموعه و لابی آسانسورها بوده که امکان ارتباط با طبقات و همچنین سالن اجتماعات واقع در ضلع شمالی طبقه همکف را میسر می‌سازد. این ورودی از جبهه جنوب در طبقه همکف به سرسرای با ارتفاع 5/4 متر باز می‌شود. در معماری داخلی از بهترین مصالح باکیفیت مرغوب و نازک‌کاری‌های چوبی، برنز، استیل و سنگفرش منقوش در تطابق با پلان معکوس سقف و … بهره گرفته‌شده است. در طرفین سالن ورودی، دو واحد تجاری که دارای بالکن‌اند با سیستم سرمایش و گرمایش، تأسیسات برقی و مکانیکی مستقل و ورودی‌های مستقل از ورودی اصلی پیش‌بینی‌شده است.

امکانات بی‌نظیر این پروژه شامل موارد ذیل می‌باشد:

 • استفاده از باکیفیت‌ترین مصالح ساخت
 • سیستم سرمایش و گرمایش مکانیزه
 • سالن‌های سینما و کنسرت
 •  رستوران‌ها و فود کورت
 • دارای طبقات تجاری، فرهنگی، ورزشی و شامل سالن‌های چندمنظوره و هایپرمارکت (مجموعه تجاری)

موقعیت مکانی برج تجاری اداری برزیل :

تهران، خیابان برزیل غربی

 

۶. مجتمع اداری تجاری مگاپارس | مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران

یکی دیگر از مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران مجتمع تجاری اداری مگاپارس است. مجتمع تجاری اداری مگاپارس به‌عنوان بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین مرکز تجاری-اداری ایران در زمینی به مساحت 27 هزار مترمربع و زیربنای بیش از 210 هزار مترمربع در منطقه‌ای با دسترسی‌های منحصربه‌فرد در حال ساخت است. مجتمع پارس مجموعه‌ای است از کاربری‌های مختلف شامل پارکینگ اختصاصی و عمومی، واحد‌های تجاری، اداری، فرهنگی (سالن‌های سینما، تئاتر و کنسرت) تفریحی و ورزشی (بولینگ، بیلیارد، پاتیناژ و بازی‌های کودکان) و فضاهای سبز قابل تردد بر بام مجتمع. سازه مجتمع مشتمل بر 5 طبقه در زیرزمین تا 17‌طبقه در بالای سطح زمین بنا می‌گردد.

مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران - مجتمع اداری تجاری مگاپارس
مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران – مجتمع اداری تجاری مگاپارس

امکانات بی‌نظیر این پروژه شامل موارد ذیل می‌باشد:

 • واحدهای تجاری و مرکز همایش‌های بین‌المللی
 • امکانات تفریحی و ورزشی شامل: سالـن سینما، سالـن بولینگ، شهربازی و امکانات فروشگاهی و پذیرایی
 • رستوران مجلل ملل و فود کورت
 • استفاده‌ از مجهزترین سیستم‌های سرمایش و گرمایش
 • ایجاد روشنایی مناسب عمومی با سیستم‌های هوشمند
 • آسانسور پاناروما

موقعیت مکانی برج تجاری اداری مگا پارس :

تهران، خیابان شریعتی، خیابان معلم،‌نبش خیابان مرودشت

7. مجتمع تجاری رونیکامال هروی | مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران

یکی دیگر از مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران مجتمع تجاری رونیکامال هروی است. مجتمع تجاری رونیکامال هروی که پیش تر بنام پروژه الماس پاسداران نیز شناخته می شد. این مجتمع تجاری در کل دارای ۱۸۲ واحد تجاری می باشد که در سه ردیف قرار دارند و دارای امکانات مناسبی می باشند . مجتمع تجاری رونیکامال هروی با اینکه تنها دو طبقه همکف و روی همکف دارد، اما دارای پله برقی و آسانسورهای باربر و نفربر می باشد.

این سازه ساخته شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی می باشد بوده و هلدینگ طاها امکان سنجی، مطالعات بازار، تعریف صنوف، راسته بندی، تدوین آیین نامه های اجرایی و عملیاتی، تدوین فرآیندها و چک لیست ها، تعریف کانسپت کلی مجتمع، مدیریت واگذاری و راه اندازی، برندینگ و مدیریت بهره برداری آن را بر عهده گرفته است.

مجتمع تجاری رونیکامال هروی
امکان سنجی، مطالعات بازار، راه اندازی و مدیریت بهره برداری مجتمع تجاری رونیکامال هروی

مشخصات کلی مجتمع تجاری رونیکامال هروی

 • عرصه این مجتمع : ۶۰۰۰ هزار متر مربع
 • اسکلت این مجموعه : بتن
 • نمای سازه : سنگ تراورتن
 • مشارکت سازنده با : وزارت دفاع
 • تعداد بلوک : ۱ بلوک تجاری
 • تعداد طبقات این مجتمع : ۲ طبقه تجاری شامل همکف و روی همکف
 • تعداد واحد در هر طبقه : ۱۳۲ واحد طبقه اول + ۵۰ واحد طبقه همکف
 • تعداد کل واحدها : ۱۸۲ واحد تجاری
 • متراژ کل واحدها : ۱۰ متر تا ۱۰۰ متر
 • دارای تیپ های رو به خیابان ، رو به داخل محوطه پروژه ، لاین وسط
 • لوکیشن پروژه : اتوبان صیاد شیرازی، منطقه هروی، خیابان مژده

امکانات مجتمع تجاری رونیکامال هروی

 • درب های ضد سرقت دارای قفل های مناسب
 • سقف های کناف بندی شده
 • عرشه های فولادی در کف واحدها
 • دید وسیع مغازه ها
 • کف و دیوارها سرامیک و سنگ مرغوب
 • تابلوخور عالی همه واحدهای تجاری
 • سیستم گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت
 • شیشه های دوجداره از بهترین برند ایرانی

مجتمع تجاری رونیکامال یکی از مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران است که با کانسپت اصلی مرکز طلا و جواهر شرق تهران و با حضور مجموعه های شاخص غذایی در راسته بیرونی خیابان اصلی مجتمع، توانسته است جایگاه خود را از یک مجتمع محله ای خارج و خود را منطقه ای و فرامنطقه ای معرفی نماید. راسته غذایی مجتمع تجاری رونیکامال در خیابان مژده توانسته است به محلی جهت حضور خانواده ها و اقشار مختلف جوانان تبدیل شود.

حضور برندهای مختلف و تنوع غذایی در خیابان مژده، همچنین حضور مجموعه های تخصصی طلا و جواهرات معتبر در مجتمع اصلی، این امکان را برای خانواده های شرق تهران فراهم نموده است که به راحتی خود را به مرکزی تخصصی برسانند.

دسترسی های مناسب حمل و نقل عمومی اعم از تاکسی، اتوبوس، نزدیکی به ایستگاه مترو حسین آباد و غیره نیز یکی از مریت های این مجتمع به شمار میرود.

مجتمع تجاری رونیکامال هروی بعنوان یکی از مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران، در ابتدا با محوریت ارائه خدمات محله محور طراحی و پایه گذاری شده و مطالعات صحیح و جامعی در خصوص صنوف و راسته بندی ها، قوانین و آیین نامه ها و … برای این مجتمع تدوین نگردیده و مالکیت کلیه واحدهای تجاری بصورت کامل به خریداران منتقل گردیده است.

لذا هلدینگ طاها در تلاش است با پایه ریزی صحیح و اصولی بخش های مختلف کار این مجتمع و با همکاری و هماهنگی کلیه مالکین، کسب موفقیت حداکثری را برای مجتمع تجاری رونیکامال هروی رقم زند.

هلدینگ طاها به عنوان اولین و برترین شرکت مدیریت راه اندازی و بهره برداری مجتمع های تجاری تفریحی در سراسر کشور و همچنین برترین شرکت مدیریت ساختمان های مسکونی و اداری در استان تهران به پشتوانه تجربه و تخصص مدیران و کارشناسان تخصصی خود توانسته است در مناطق ۱ الی ۳ شهر تهران و در مجتمع های مسکونی برند و فاخر بالای ۱۰۰ واحد، ضمن کسب رضایت مالکین و بهره برداران، ارزش افزوده بسیاری را برای مالکین این مجتمع ها فراهم آورد.

نکته آخر در خصوص مجتمع های تجاری در حال ساخت تهران :

به‌طورکلی می‌توان بازاریابی هدفمند در هر حوزه از کسب‌وکار را، آشنایی با پروژه‌های در حال ساخت، شناسایی خریداران و تبلیغ محصولات و خدمات از طریق واسط‌هایی که به خریداران بالقوه منتهی می‌شود، دانست. درواقع مجموعه‌ای تجاری را در نظر بگیرید که در زمینه ساختمان با انواع و اقسام طرح‌ها و کاربری‌های متفاوت ساختمان در حال فعالیت است، این مجموعه قطعاً نمی‌تواند با یک سری افراد خریدار و فروشنده محدود به کسب‌وکار بپردازد؛ چراکه تنوع محصولات نیاز به توسعه‌ی روابط را آشکارتر نشان خواهد داد.

بنابراین و بر این اساس شرکت‌ها مجبور به استفاده از لیست شماره موبایل کارفرمایان پروژه برای گردآوری اطلاعات آن‌ها خواهد بود تا با استفاده از آن لیست به معرفی کالاها و خدمات خود بپردازند. دراین‌بین هلدینگ سرمایه گذاری و فنی مهندسی طاها به‌عنوان هلدینگ تخصصی در زنجیره از امکان سنجی تا بهره برداری صنعت ساختمان در کنار کارفرمایان و سرمایه گذاران محترم جهت کسب موفقیت حداکثری میباشد. کافی است با ما تماس بگیرید. در پایان نیز امیدواریم که مقاله پیش رو کارگشای شما بوده باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *