مجتمع تجاری اداری تفریحی مگاپارس

استانتهران
مکانخیابان شریعتی، خیابان معلم
زیربنای کل220.000 متر مربع
زیربنای مفید45.000 متر مربع
سال تکمیل فاز یک1403
مالکشرکت آریا عمران پارس
هلدینگ طاهامدیریت فروش، راه اندازی و مدیریت بهره برداری
جزئیات پروژه
_

توضیحات تکمیلی

مجتمع تجاری اداری تفریحی مگاپارس با طراحی معماری منحصر بفرد، اولین گرین مال ایران با حدود یک هکتار بام سبز، بزرگترین و مدرن‌ترین پروژه در قلب تهران است. مجتمع تجاری اداری تفریحی مگاپارس بعنوان یک مجتمع چندمنظوره در دست ساخت با زیربنای بالغ بر 220.000 مترمربع در زمینی به مساحت ۲۶۳۴۱ مترمربع در ۲۴ طبقه (۵ طبقه زیرزمین، همکف و ۱۸طبقه روی همکف) از تکنولوژی و مصالح روز جهان بهره می‌گیرد که شامل ۳۳۸ واحد تجاری با زیربنای مفید ۴۴۲۶۲ مترمربع، مجموعه های ورزشی و فرهنگی با زیربنای مفید ۱۰۳۸۵مترمربع و ۱۵ واحد اداری با زیربنای مفید ۱۳۴۵۶ مترمربع و ۹ واحد رستوران، کافی شاپ و فود کورت با زیربنای مفید ۶۲۹۴ مترمربع است.

راه اندازی و مدیریت بهره برداری مجتمع تجاری اداری تفریحی مگاپارس

مدیریت بهره برداری مجتمع تجاری اداری تفریحی مگاپارس - هلدینگ طاها
مدیریت بهره برداری مجتمع تجاری اداری تفریحی مگاپارس – هلدینگ طاها

از ویژگی های خاص مجتمع تجاری اداری تفریحی مگاپارس اخذ گواهینامه های کنترل کیفی در تمام مراحل طراحی و ساخت از شرکت بازرسی فنی TUV NORD و بهره گیری از آخرین متدها و تکنولوژی های نوین ساخت می باشد.

از ویژگی های معماری  می توان به فرم خاص معماری، اتصال بام بنا به تراز خیابان و تبدیل آن به پارکی واقعی و قابل تردد، در کنار نمای گسترده شیشه ای که این بنا را به یک نماد تبدیل می کند،  اشاره نمود. نمای شیشه ای ساختمان، که عاملی برای کاهش مصرف انرژی در آن است، آیینه ای است که جلوه سبز بام را دو چندان می کند.

مدیریت بهره برداری مجتمع تجاری اداری تفریحی مگاپارس - هلدینگ طاها
مدیریت بهره برداری مجتمع تجاری اداری تفریحی مگاپارس – هلدینگ طاها

معماری ویژه و منحصر به فرد این ساختمان خود به تنهایی، برانگیزاننده حس کنجکاوی همگان است و نگاه کاملا متفاوت سازندگان پروژه نسبت به طراحی های متداول  مراکز تجاری- اداری در کشور، انگیزه ای برای مردم است تا با این مقصد جدید گردشگری آشنا شوند.

طراحی مدرن و همگام با پیشرفته ترین مراکز تجاری اداری روز دنیا در این پروژه، نه تنها تمامی جذابیت های لازم برای یک سرمایه گذاری مطمئن و پربازده را بوجود آورده است، بلکه از حیث عمران و آبادانی شهر و تامین منافع عمومی و ملی نیز واجد اهمیت می باشد.

مدیریت بهره برداری مجتمع تجاری اداری تفریحی مگاپارس - هلدینگ طاها
مدیریت بهره برداری مجتمع تجاری اداری تفریحی مگاپارس – هلدینگ طاها

امکانات مجتمع تجاری اداری تفریحی مگاپارس :

  1. بزرگترین روف گاردن خاورمیانه با تخصیص یک هکتار فضای سبز
  2. آبشار مصنوعی با ارتفاع ۱۸ متر در ضلع غربی
  3. بلندترین دیوار سبز جهان با پوشش گیاهی طبیعی در ضلع شرقی
  4. مجموعه ای ازفودکورت و رستوران های مدرن
  5. 5 کافی شاپ و یک کافی شاپ معلق و قابل دسترسی با دو دستگاه آسانسور پانوراما
  6. اولین پردیس سینما و سالن تئاتر در محدوده شرق تهران
  7. بزرگترین سالن همایش و کنسرت در تهران
  8. سالنهای ورزشی
  9. شهر بازی
  10. ۲۸۰۰ باب پارکینگ

مدیریت بهره برداری شرکتی از مجتمع های تجاری اداری تفریحی توسط هلدینگ طاها

مدیریت بهره برداری مجتمع تجاری اداری تفریحی مگاپارس - هلدینگ طاها
مدیریت بهره برداری مجتمع تجاری اداری تفریحی مگاپارس – هلدینگ طاها

جهت مدیریت بهره برداری شرکتی از مجتمع های تجاری اداری مسکونی و آشنایی با روند کار هلدینگ طاها کلیک نمایید. همچنین جهت واگذاری مدیریت ساختمان های مسکونی اداری تجاری به هلدینگ طاها از طریق تکمیل فرم مربوطه اقدام فرمایید. کارشناسان هلدینگ طاها در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

مگا پارس جایزه جهانی انرژی را دریافت کرد

پروژه مگا پارس جایزه جهانی انرژی سازمان ملل را از آن خود کرد‌.

به گزارش بازار ایسنا، پروژه عظیم تفریحی، فرهنگی و تجاری مگا پارس که کاندید دریافت جایزه جهانی انرژی شده بود، توانست از میان 15 پروژه از کشورهای دانمارک، انگلیس، نیجریه و چین این جایزه را از آن خود کند.

جایزه جهانی انرژی که به نوبل انرژی هم معروف است در مراسم جایزه جهانی انرژی در محل برج میلاد تهران و با حضور وزرای خارجه و نیرو، رئیس سازمان محیط‌زیست از کشورمان و نیز اعضای هیات مدیره بنیاد جهانی انرژی سازمان ملل و نمایندگان بیش از 170 کشور جهان و به دلیل رعایت استانداردهای زیست‌محیطی به این پروژه اهدا شد.

هدف‌گذاری الگوی ساخت این مرکز اجتماعی، رعایت بالاترین و بهترین سطح مصرف انرژی در کنار سایر پارامترهای زیست‌محیطی است.

پروژه مگاپارس با کاربری تفریحی، فرهنگی، اداری و تجاری به عنوان بزرگ‌ترین بام سبز خاورمیانه نیز مطرح است، از سیستم پارکینگ هوشمند که رانندگان را در هنگام ورود و خروج به طور خودکار به محل خالی پارک هدایت می‌کند، تجهیز خواهد شد.

ارزیابی‌های صورت گرفته از این پروژه در حال ساخت توسط یک تیم اروپایی انجام شده و بر اساس این ارزیابی‌ها و به گفته رییس بنیاد جهانی انرژی، از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *