پروژهمجتمع مگاپارس
مکانتهران
سال تکمیل1402
جزئیات پروژه
_

توضیحات تکمیلی

مجتمع چندمنظوره مگاپارس با طراحی معماری منحصر بفرد، اولین گرین مال ایران با حدود یک هکتار بام سبز، بزرگترین و مدرن‌ترین پروژه در قلب تهران است. این پروژه چندمنظوره در دست ساخت با زیربنای بالغ بر 215.000 مترمربع در زمینی به مساحت ۲۶۳۴۱ مترمربع در ۲۴ طبقه (۵ طبقه زیرزمین، همکف و ۱۸طبقه روی همکف) از تکنولوژی و مصالح روز جهان بهره می‌گیرد که شامل ۳۳۸ واحد تجاری با زیربنای مفید ۴۴۲۶۲ مترمربع، مجموعه های ورزشی و فرهنگی با زیربنای مفید ۱۰۳۸۵مترمربع و ۱۵ واحد اداری با زیربنای مفید ۱۳۴۵۶ مترمربع و ۹ واحد رستوران، کافی شاپ و فود کورت با زیربنای مفید ۶۲۹۴ مترمربع است.

راه اندازی و مدیریت بهره برداری مجتمع های تجاری | هلدینگ طاها

از ویژگی های خاص مجتمع تجاری – اداری مگاپارس اخذ گواهینامه های کنترل کیفی در تمام مراحل طراحی و ساخت از شرکت بازرسی فنی TUV NORD و بهره گیری از آخرین متدها و تکنولوژی های نوین ساخت می باشد.

از ویژگی های معماری  می توان به فرم خاص معماری، اتصال بام بنا به تراز خیابان و تبدیل آن به پارکی واقعی و قابل تردد، در كنار نمای گسترده شيشه ای که اين بنا را به يک نماد تبديل می کند،  اشاره نمود. نمای شيشه ای ساختمان، که عاملی برای کاهش مصرف انرژی در آن است، آیینه ای است که جلوه سبز بام را دو چندان می کند.

معماری ویژه و منحصر به فرد اين ساختمان خود به تنهايی، برانگیزاننده حس كنجكاوی همگان است و نگاه كاملا متفاوت سازندگان پروژه نسبت به طراحی های متداول  مراكز تجاری- اداری در كشور، انگيزه ای برای مردم است تا با اين مقصد جدید گردشگری آشنا شوند.

طراحي مدرن و همگام با پيشرفته ترين مراكز تجاري اداري روز دنيا در این پروژه، نه تنها تمامي جذابيت هاي لازم براي يک سرمايه گذاري مطمئن و پربازده را بوجود آورده است، بلكه از حيث عمران و آباداني شهر و تامين منافع عمومي و ملي نيز واجد اهميت مي باشد.

امکانات پروژه مجتمع مگاپارس :

  1. بزرگترین روف گاردن خاورمیانه با تخصیص یک هکتار فضای سبز
  2. آبشار مصنوعی با ارتفاع ۱۸ متر در ضلع غربی
  3. بلندترین دیوار سبز جهان با پوشش گیاهی طبیعی در ضلع شرقی
  4. مجموعه ای ازفودکورت و رستوران های مدرن
  5. 5 کافی شاپ و یک کافی شاپ معلق و قابل دسترسی با دو دستگاه آسانسور پانوراما
  6. اولین پردیس سینما و سالن تئاتر در محدوده شرق تهران
  7. بزرگترین سالن همایش و کنسرت در تهران
  8. سالنهاي ورزشي
  9. شهر بازی
  10. ۲۸۰۰ باب پارکینگ

بهره برداری شرکتی از مجتمع های تجاری اداری مسکونی | هلدینگ طاها

جهت بهره برداری شرکتی از مجتمع های تجاری اداری مسکونی و آشنایی با روند کار شرکت گروه سرمایه گذاری و فنی مهندسی طاها کلیک نمایید. همچنین جهت واگذاری مدیریت ساختمان های مسکونی اداری تجاری به گروه طاها از طریق تکمیل فرم مربوطه اقدام فرمایید. کارشناسان گروه طاها در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *