مجتمع تجاری تفریحی بام سنتر غرب

استانتهران
زیربنای کل93.500 متر مربع
تعداد واحد236
سال تکمیلدر حال اجرا
کارفرمابخش خصوصی
هلدینگ طاهاامکانسنجی و مطالعات بازار، مشاوره راه اندازی و بهره برداری
جزئیات پروژه
_

توضیحات تکمیلی

هلدینگ طاها امکان سنجی، مطالعات بازار و مشاوره راه اندازی و بهره برداری مجتمع تجاری تفریحی بام سنتر غرب را بر عهده گرفته و توانسته است با مطالعات دقیق و جامع بازار و نیازسنجی بازار و مشتریان، راسته بندی و اصناف هدفمندی را در راستای مطالعات انجام شده تعریف نماید.

 

هلدینگ طاها از مرحله فاز صفر و تعریف پروژه در کنار سرمایه گذاران و سازندگان قرار گرفته و ابتدا با امکانسنجی و مطالعات بازار و نیاز مشتریان، کارکرد اصلی پروژه را مورد بررسی جامع قرار میدهد.

سپس در مرحله طراحی نقشه ها، با نگاه بهره برداری و با بهره گیری از تجربیات خود، مهندسین مشاور را راهبری مینماید. در مرحله ساخت نیز هلدینگ طاها، در کنار کارفرمایان بوده و ضمن بروزرسانی دوره ای طرح های توجیهی فنی و اقتصادی و وضعیت رقبا، گام های اصلی برندینگ، هویت بخشی و تبلیغات را نظارت میکند تا یکپارچگی کاملی در مسیر موفقیت پروژه حاصل گردد.

بدون شک وجود یک مشاور امین از صفر تا صد در هر پروژه ای نیاز اصلی کارفرمایان است که این موضوع خود را در پروژه های ساختمانی بیشتر نشان میدهد.

در گام بعدی و در مرحله واگذاری و راه اندازی، هلدینگ طاها با بهره گیری از ارتباطات خوب وموثر خود با صنوف، اتحادیه ها، شرکت های تجاری و برندها، اقدام به واگذاری واحدها، بهره گیری موثر از فضاها و ... نموده تا مجتمع را برای دوره راه اندازی و پیش افتتاحیه آماده نماید.

ما در هلدینگ طاها به این باور هستیم که هر پروژه ای همچون یک نهال نیاز به مراقبت، رسیدگی، برنامه ریزی و اقدامات اجرایی هدفمند و موثر دارد و این موضوع محقق نمیشود جز با یکپارچگی کلیه اقدامات و فعالیت ها و جلوگیری از هرگونه کار جزیره ای.

 

مجتمع تجاری تفریحی بام سنتر غرب با زیربنای 93.000 متر مربع با 236 واحد تجاری تعریف گردیده است. در کنار این مجتمع فضای آبی و تفریحی و همچنین مجتمعی مسکونی طراحی گردیده که کار عملیاتی و اجرایی آن در حال پیشرفت میباشد.

هلدینگ طاها در مجتمع تجاری تفریحی بام سنتر غرب با عنایت به مشاعات خاص و کامل آن خدمات ذیل را در بخش های مختلف ارائه می نماید. مشاعات این مجتمع شامل موارد ذیل میگردد:

  • ورودی زیبا و دکوراسیون شده با فضای سبز طبیعی و آبنما
  • نمای سنگی بهره گیری شده از معماری ایرانی اسلامی
  • ورودی مجلل
  • لابی فاخر با ارتفاع بیش از 5 متر و دکوراسیون شده با زیباترین مبلمان و روشنایی خاص در بخش مسکونی
  • فضای لابی من بصورت شبانه روزی در بخش مسکونی
  • فضای آبی شامل استخر، جکوزی، سونای خشک و سونای بخار و انواع سرسره های آبی
  • سالن جیم مختص بانوان و آقایان در بخش مسکونی
  • سالن اجتماعات مجلل و مختص مجالس ساکنین و بهره برداران در بخش مسکونی
  • اتاق مدیریت
  • تعریف راسته بندی های منطبق با نیاز منطقه در بخش تجاری و واگذاری به اصناف و بهره برداران نهایی

راه اندازی و مدیریت بهره برداری مجتمع تجاری اداری مسکونی

کپی برداری های غیر اصولی از مدلهای کشورهای دیگر و عدم بومی سازی صحیح مدیریت راه اندازی و بهره برداری مجتمع های تجاری اداری مسکونی و چند منظوره ، همچنین عدم اطلاعات کافی بهره برداران حقیقی و حقوقی ، این فعالیت را با چالش روبرو کرده است.

اینک با توجه به شرایط حاکم بر بازار اقتصادی و نابسامانی برندهای خارجی در ایران همچنین شیوع بیماری کرونا covid۱۹ و سویه های جدید آن، مجتمع های تجاری بسیاری با مشکلات بزرگ و جدیدی علاوه بر مشکلات قبل روبرو شده اند .

باید به این نکته توجه کرد که الزاماً حضور برندها در مجتمع های تجاری دلیل بر موفقیت یک مجتمع تجاری نیست و باعث به اصطلاح پاخور شدن و رشد و رونق مجموعه نمی گردد . مدیریت راه اندازی و بهره برداری ، دانش و مهارتی است که جای خالی آن در اکثر مجتمع های تجاری اداری مسکونی متوسط مقیاس و مراکز بزرگ تجاری ایران شاهد هستیم.

مدیریت راه اندازی و بهره برداری مجتمع های تجاری تفریحی

هلدینگ طاها به عنوان اولین و برترین شرکت مدیریت ساختمان در استان تهران به پشتوانه تجربه و تخصص مدیران و کارشناسان تخصصی خود توانسته است مطابق استراژی خود در استان های مختلف به ارائه خدمات امکان سنجی و مطالعات بازار، مشاوره راه اندازی و بهره برداری و رونف بخشی مجتمع های تجاری تفریحی همچون مجتمع تجاری تفریحی بام سنتر غرب بپردازد.

همچنین هلدینگ طاها در مناطق یک الی سه شهر تهران و در مجتمع های مسکونی بالای 100 واحد در سایر مناطق شهر تهران نسبت به  مدیریت ساختمان و مدیریت نگهداری مجتمع های فاخر، لوکس، لاکچری و مجلل مسکونی و اداری پرداخته و ضمن کسب رضایت مالکین و بهره برداران، ارزش افزوده بسیاری را برای مالکین این مجتمع ها فراهم آورد.

مدیریت راه اندازی و بهره برداری حرفه ای، باتجربه و دلسوزانه =  موفقیت مجتمع و کسب ارزش افزوده روز افزون

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *