اصول کار راه اندازی و مدیریت بهره برداری مجتمع های تجاری، اداری، مسکونی، ویلایی و چند منظوره :

راه اندازی و مدیریت شرکتی بهره برداری و مدیریت ساختمان مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی یکی از چالش‌برانگیزترین کارها و وظایف یک مجتمع است؛ زیرا که در مجتمع های تجاری و مراکز تفریحی – گردشگری جذب مشتری و نگه‌داشتن آن‌ها به‌ صورت دائمی کاری بسیار سخت بوده و نیازمند استراتژی قدرتمند است. در عصر حاضر که تنوع محصولات و کیفیت بالای آن مهم‌ترین و تأثیرگذارترین مشخصه برندهای مختلف است، مشتری‌مداری، جلب رضایت و توجه مشتریان، از مهم‌ترین دغدغه‌های هر صنفی است. هلدینگ طاها با بهره گیری از شرکت های تابعه خود توانسته است در کنار مالکین، سازندگان، هیئت مدیره مجتمع ها قرار گرفته و در امر مدیریت ساختمان و راه اندازی و بهره برداری مجتمع تجاری اداری ویلایی مسکونی و همچنین رونق بخشی آنها نقش بسزایی را ایفا و رضایت آنها را کسب نماید. بدون شک موفقیت در هر زمینه ای نیازمند تخصص، مهارت و تجربه کافی است. لذا ما در هلدینگ طاها با افتخار در خدمت شما هستیم.

در مراکز تجاری که چندین برند، تولیدی و عرضه کننده به ارائه محصولات خود میپردازند، رقابت تنگاتنگی بین هریک از آنان وجود دارد. با این‌ وجود مدیریت مجتمع ها باید به‌نوعی برنامه‌ریزی نمایند تا تمامی مغازه‌داران و عرضه کنندگان کالا بتوانند محصولات خود را با کیفیت مناسب به فروش برسانند.

در کنار آن جذب مشتری برای بازدید از مغازه یا برندهای گوناگون در داخل مجتمع یک مشکل اساسی است. برخی از مجتمع‌های تجاری پس از مدت‌زمان زیاد و هزینه‌های گزاف به تعطیلی کشیده می‌شوند و این اتفاقی است که در چند سال اخیر در شهری مانند تهران نیز شاهد آن هستیم. اگر مشتری به سمت مجتمعی نرود و از آن بازدید نکند، قطعاً خرید نیز صورت نمی‌گیرد و این‌گونه مشکلات برای یک مجتمع به وجود خواهد آمد. پس باید مدیران یک مجتمع با اصول مدیریت مجتمع‌های تجاری و بهره برداری مراکز تجاری مؤثر و همچنین نیازهای اساسی آن آشنا باشند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه داده و مشتریان را جذب کنند.

برای مجتمع های اداری و مسکونی نیز باید اشاره کرد که نیازها و خواسته های مشتریان و بهره برداران تغییر کرده است. در مجتمع های مسکونی و برج ها، نیاز ساکنین تمایل به اخذ خدمات هتلینگ سوق پیدا کرده و در مجتمع های اداری، شرکت ها و بهره برداران به سمت بهره گیری حداکثری از ساختمان و برطرف نمودن خدمات و نیازهایشان در قالب بیزینس سنتر هستند. لذا هلدینگ طاها به عنوان مجموعه ای متخصص و با تجربه در امر راه اندازی، مدیریت و نگهداری ساختمان ها و مجتمع های برند و موفق کشور، افتخار دارد به عنوان شاخص ترین مجموعه در ایران، با مجتمع های برتر شهر تهران در حال همکاری میباشد.

در این بخش برخی از پروژه های هلدینگ طاها را در زمینه راه اندازی و مدیریت بهره برداری مجتمع های تجاری، اداری، مسکونی، ویلایی میتوانید مشاهده نمایید.