مجتمع اداری ماهدشت جردن

استانتهران
مکانجردن - نلسون ماندلا
زیربنای کل4.500 متر مربع
تعداد واحد10
سال تکمیل1395
سازندهشرکت ماهدشت
هلدینگ طاهامدیریت ساختمان و ارائه خدمات نگهداری
جزئیات پروژه
_

توضیحات تکمیلی

هلدینگ طاها مدیریت ساختمان، مدیریت نگهداری و بهره برداری مجتمع اداری ماهدشت جردن که در منطقه 6 تهران واقع شده است را بر عهده گرفته و توانسته است ضمن ارائه خدمات مطلوب و کسب رضایت بهره برداران، خدمات مدیریت ساختمان خود را نیز در این مجتمع جاری نماید.

مجتمع اداری ماهدشت جردن توسط شرکت ساختمانی ماهدشت طراحی و اجرا گردیده است. این مجتمع مشتمل بر 10 واحد اداری در متراژهای 120 الی 350  متر مربع می باشد.

شرکت مدیریت ساختمان و ارائه خدمات هتلینگ هلدینگ طاها در این مجتمع با عنایت به مشاعات  آن خدمات ذیل را در بخش های مختلف ارائه می نماید. مشاعات این مجتمع شامل موارد ذیل میگردد:

 

  • ورودی زیبا و دکوراسیون شده با فضای سبز طبیعی
  • نمای سنگی بهره گیری شده از معماری زیبا
  • ورودی مجلل
  • لابی فاخر و دکوراسیون شده با زیباترین مبلمان و روشنایی خاص
  • فضای لابی من بصورت شبانه روزی

هلدینگ طاها به عنوان اولین و برترین شرکت مدیریت ساختمان در استان تهران به پشتوانه تجربه و تخصص مدیران و کارشناسان تخصصی خود توانسته است مطابق استراژی خود در مناطق 1 الی 3 شهر تهران و مجتمع های مسکونی برند و فاخر بالای 100 واحد در سایر نقاط شهر تهران نسبت به ارائه خدمات مدیریت ساختمان و مدیریت نگهداری مجتمع های فاخر، لوکس، لاکچری و مجلل مسکونی و اداری پرداخته و ضمن کسب رضایت مالکین و بهره برداران، ارزش افزوده بسیاری را برای مالکین این مجتمع ها فراهم آورد.

 

مدیریت ساختمان حرفه ای و باتجربه =  کسب آسایش و افزایش قیمت هر متر مربع ساختمان شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *